Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21. hétre 7kilo hízás sok?...

21. hétre 7kilo hízás sok? Sokról is indultam,97ről.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 14. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem sok! Beszélj erről a védőnőddel, orvosoddal, szükség esetén dietetikussal.
2014. ápr. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát nem kevés... Én az első terhességem alatt összesen 13 kg-ot híztam,de leginkább az utolsó hónapokban szaladtak fel a kilók. Szülés után úgy jöttem ki a kh-ból , hogy összesen 5 kg plusz maradt rajtam.

Jelenleg 17 hetes vagyok eddig 3 kilót fogytam, mivel 13 hetes koromig hánytam.

Vigyázz nagyon,nehogy baj legyen a cukroddal,beszélj a védőnővel.

2014. ápr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sok, én is kb ilyen sullyal kezdtem és 21. hétre kb 3 kilót hiztam, az is sok volt...dokik is mondták...a végén olyan 112-vel mentem szülni:(
2014. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
NAgyon sok. Főleg hogy eleve nagyon nagy a súlyod. Én is kövéren kezdtem, de azért 20kg-val kevesebb volt és egy dekát nem híztam a 21. hétig a végén még is 20kg plussz lesz. El kéne kezdened normális táplálkozni, mert ennek nem lesz jó vége.
2014. ápr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kezdő súlyod miatt sok sajnos, de nincs veszve semmi, mert időben kapcsoltál! Én is a 18. héten kezdtem el hízni és most a 29.héten van rajtam 7 kg, de én nem túlsúllyal indultam. Én is nagyon figyelek a táplálkozásra, már csak a babám miatt is. Reggel eszek kenyérfélét, teljes kiőrlésűt 1-2 kisebb szeletett. Tízórai: gyümi vagy zöldség vagy joghurt vagy müzli szelet Ebéd: hús+valamilyen saláta Ebből ehetsz jó sokat. Uzsi: tízóraival egy kategória Vacsi: kis pirítós vagy egy könnyű leves, vagy natúr joghurt zabpehellyel vagy zabpehellyel készített tejbepapi szerűség És cukor helyett nyírfacukrot használok mindenben. Na én ezt úgy komolyabban 1 hónapja csinálom, mert megijedtem, hogy havonta mindig 2kg feljön úgy, hogy addig sem zabáltam és így 1 hónap alatt csak fél kiló jött fel, amit a baba gyarapszik. Persze én is egyeztettem a védőnőmmel és a dokival és ők is sokat segítettek, hogy mi a helyes táplálkozás. Persze néha bűnözök is!!! ;) Kérdezd meg a védőnőt, vagy az orvost! Örülni fognak neki, hogy érdekel az egészségetek és szívesen segítenek! És olvass utána a neten a 160 és 180 ch diétának terhesség alatt, az is sokat segít, ha nem is vagy cukros, mert szerintem ennek megfelelően kellene mindenkinek táplálkozni a terhesség alatt! Sok sikert kismama!!! :)
2014. ápr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is sok. Én 91kg-ról indultam, most vagyok 29 hetes és 89kg. Nem híztam semmit, aztán kb 2 hete kiderült, hogy terhességi cukrom van és azóta diéta (ami nem használ, úgyhogy holnaptól inzulin) és így fogytam 2kg-ot.
2014. ápr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!