Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Front van? Van még így vki?

Front van? Van még így vki?

Figyelt kérdés
Tegnap reggeltől a babám be van pörögve szinte alig alszik egész nap. D.u.tántól fáj görcsölget enyhén a hasam és nagyon keményedik. Folyamatosan aludnék ha veszek be magnéziumot akkor nem görcsölök.

2014. ápr. 17. 08:06
 1/9 A kérdező kommentje:
elfelejtettem oda îrni 26+2hkm
2014. ápr. 17. 08:09
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is feltűnően sokat mozgott az elmúlt 2-3 napban és én is enyhén görcsölgetek néha. Már kiakartam írni, hogy ezek már jóslók lehetnek vagy mi a szösz, de akkor nem csak én vagyok így vele. Amúgy alapból sokat mocorog, de most önmagát is felülmúlja...:) 30hkm
2014. ápr. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a frontok, nekem is 2-3 napja (mióta ez a hideg, szeles idő van) minden éjjel masszív jóslófájások, pumpál a méhem, kölyök pedig pörög ezerrel.


36. héten vagyok, én is betojtam, azt hittem mehetek lassan be a kórházba, de valószhínűleg kihúzom még egy darabig.

2014. ápr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is valamelyik éjjel azt álmodtam, hogy szülök és jönnek a fájások. Felébredtem és azért álmodtam valószínű ezt, mert tompán tényleg görcsöltem. Jó, hogy más is így van ezzel, akkor megnyugodtam. :)
2014. ápr. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nekem is azóta vannak ezek a görcsölèsek mióta ez a rossz idő van. de most megnyuhodtam h nem csak én vagyok ìgy:) annyira rosdz a kőzérzetem is alig várom elmúljon ez az idò
2014. ápr. 17. 08:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Szintén zenész, a naggyal egyetlen egy jóslóm se volt, most meg... Úgy eszem a magnéziumot, mint más a cukorkát :)

32 hkm

2014. ápr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Èn is görcsölgetek viszont az èn babàm kevesebbet ès gyengèbbeket produkàl mint szokott! Fura dolgok ezek!
2014. ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok 26 hetes:-)
2014. ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nekem is fura fáradt vagyok nyügös minden bajok van. de majd ez is elmúlik :) kitartást nekünk:)
2014. ápr. 17. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!