Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől van ez? 3 napja nagyon...

Mitől van ez? 3 napja nagyon hasogat a derekam, meg alul a hüvelyembe és a hasam alján, talán még a fenekemben is nyilalásokat érzek, és egyre keményebbnek érzem a hasam. Olyan mensi szerűen fáj a petefészkem is.

Figyelt kérdés

Először 3 napja éjszaka ébretem fel a nyilalásokra, tegnap kb. 5x jelentkezett, ma már legalább 10x éreztem. Menjek orvoshoz, vagy ez normális dolog már ilyenkor?

33. hétben vagyok


2008. júl. 25. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak többet kéne pihizned.Én a 2.terhességemnél éreztem ezt, kb.ilyentájtól mint Te, és nem volt semmi gond, de azért megemlíteném a dokinak.
2008. júl. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is vannak ilyen nyilallások. Én a 32. hétben vagyok.

Gondolom akkor normális lehet ;-)

Üdv. Nektek

2008. júl. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam így kezdődött a szülés 5 percenként köették egymást a hüvely felől felfelé hasogató fájdalmak, de ha nálad elmúlik akkor ezek még jóslófájások.
2008. júl. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, nekem is voltak ilyen érzéseim már ilyenkor.Ez mind a jóslófájás része, ne aggódj-)

Ha rendeződnek a fájások és tartósak maradnak, besürülnek, akkor kell orvoshoz menni, de még legalább 5 hétig ne kelljen! -)

2008. júl. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!