Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes kismama vagyok,...

22 hetes kismama vagyok, tegnap és ma apróbb 1-2 mp-ig tartó szurkálásokat, nyilalásokat éreztem a szeméremcsont felett. Ez mi lehet? Normális?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen, akkor inkább amikor feküdtem és felültem.Hasonló érzés ahhoz, mintha meghúznád az izmodat, szó szerint egy nyilalás.Nagyobb pocakkal sűrűbben.Nekem nem volt semmi gondom tőle, csak nagyon fáj.A doki azt mondta az izmok, meg a bőr nyúlnak ilyenkor, ahogy nő a pocak.Talán lehetne az érzést a "csaláncsípés"- re hasonlítani, mikor kicsik voltunk szórakoztunk, hogy egymás csuklóján megmarkolva ellentétesen "húzzuk a bőrt".Lehet fura amit írtam, de szerintem tök olyan volt.Azért szólj majd a dokidnak, lehet több magnéziumot javasol majd.
2011. márc. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem reagáltál a válaszra.minden oké?
2011. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!