Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hétig ajánlott a 4D?...

Hányadik hétig ajánlott a 4D? Már 17 hetesen kifizettem, most vagyok 31 hetes és a doki nem tudta sosem megcsinálni, mert a pici mindig takarta az arcát. Ma megyek megint UH-ra és attól félek, ha ma sem sikerül,2 hét múlva már késő lesz.

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 03:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi is hasonló helyzetben vagyunk, mindent láttunk csak a kicsink arcát nem, mert hol a keze volt előtte, amit nem takart ki a kezével, azt a köldökzsinor takarta. Azért megcsináltattunk, mert nem csak a "babamozi" része volt jó, hanem rengeteg mérését és viszgálatot megcsináltak, ami pedig szerintem hasznos volt. Jó volt tudni, hogy minden rendben van vele:)

Most megyünk 31 hetesen ismét egyszer, ezt mondják ilyenkor már nagyon aranyosak, kíváncsian várjuk, ha pedig az arcát nem látjuk... sebaj, aranyos az is ahogy kukucskál a kezei mögül:)

2009. dec. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én dokimnak csak 2D-je van, pár napja voltam nála, de annyira édes volt a babánk arca, hogy nekem is megfordult a fejemben, hogy jó lenne látni 3D-ben is. Most 32+6 hetesek vagyunk. Csak ugye 15.000,- egy babamozi. Másik dokinál egy vizsgálat 10.000,-, ahol van olyan UH gép. Így lehet, hogy majd csak februárban látjuk, de akkor már szemtől-szemben. :)
2009. dec. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyél előtte, vagy igyál, amitől be szokott indulni a baba. Pl. csoki, az édes ízektől kicsit fel szoktak élénkülni. Vagy ha szoktál inni kv-t, kólát.
2009. dec. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem sikerült korábban, így 33-34. hét között megyünk ismét, remélem sikerülni fog. Láttam már egyébként 37-38. hetes képet is, de szerintem ahhoz már nagy mázli kell.

Remélem ma szerencsések voltatok!

Minden jót!

(32 hetes mami)

2009. dec. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írd meg légyszi, hogy sikerült-e meglesni a babát.
2009. dec. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

sziasztok csajok

Szomorúúúúúú vagyok !!!!!! Nem lett videónk,csak 3 képünk,azok is elég mosottak :S

Lehet nem is a kislányom ficánkol nagyon,hanem a doki a béna,mert UH közben annyira aranyosan láttam mindent ...

2009. dec. 23. 03:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!