Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés amikor először...

Milyen érzés amikor először megmozdul a baba?

Figyelt kérdés
Ki hanyadik héten érezte először?
2014. ápr. 18. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Az elején hasonló ahhoz, mint mikor pukizni kell. Mintha egy pici simogatást éreznél belül, de nagyon enyhén. Aztán persze erősödik, és aztán az enyémek majdnem szétrúgták a "kecót". :) :)

Hát, ha jól emlékszek kb. a 16. hét körül éreztem először, de állítólag az első gyermeknél picit később szokták érezni, mint a következőknél. Nekem (meg egy ugyanolyan korú kismama társamnak) akkor a védőnő azt mondta, hogy biztos nem érezhettük még a babát (első várandósságnál). Pedig tényleg ő volt az. :)

Hányadik héten jársz?

Boldog babavárást kívánok!

35L

2014. ápr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
14hetes vagyok
2014. ápr. 18. 09:09
 3/4 anonim ***** válasza:
elsővel 14. héten már éreztem, most 12 hetes vagyok és már éreztem a kis pukkanást párszor:)
2014. ápr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a 19.héttől éreztem először és azóta folyamatosan. Sokan buborékokhoz hasonlítják az érzést, mások erősebb bélmozgáshoz. Nekem egyik sem volt...konkrétan éreztem, hogy az a gyerek volt. Kicsit "alien"-es, de nagyon jó érzés. :) 35hkm
2014. ápr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!