Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már más is, akinek már...

Volt már más is, akinek már rendesen mozgott a baba, és egyik napról a másikra alhasi rezgést-vibrálást érzett?

Figyelt kérdés
A mai nap reggel óta erős vibrálásokat érzek,elég sűrűn az alhasamba.Szerintetek mitől lehet?Mostanába már elég határozottan szokta a picúr fel hívni magára a figyelmet.17hkm

2014. jan. 31. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem volt. én csuklásra gyanakodtam, de persze ki tudja... mindenesetre teljesen normális dolog, nincs miért aggódnod.
2014. jan. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A 25. Het elott nem csuklanak meg semmikeppen. En megnezetnem, sajat tapasztalat alapjan, leht, hogy ulreagalom. Az is leht, hogy izomrangat erzel, a hasizomod tagul, ez sem lenne meglepo.
2014. jan. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, olyan mintha egy mobil rezegne nem? nekem legalább is ilyen volt és eddig nem találtam sorstársat :) A babával minden ok most 24 hetes vagyok és már nem szoktam érezni, szerintem valahogy furin mozoghat
2014. jan. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Igen!Olyasmi mintha telefon rezegne.De emellett,érzem rendesen is rug-kapálni :) És a dopler is jelzi,hogy jól érzi magat.Neked meddig tartott?Milyen sűrűn?Boldog baba várást!Kedves 2.válaszoló.24.hét előtt is sokat csuklanak.Onnan tudom,hogy a 12hetes uh-on éppen csuklott szegénykém.:) Fel is lett véve,ahogy már minden baja volt szegénynek a csuklástól. :)
2014. jan. 31. 16:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a szuleszem, hogy azelott nem, valamijuk nincs meg hozza. Ha hazaer a ferjem, akkor megkerdezem, o is orvos. Boldog babavarast minden esetre. :-)
2014. jan. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nnnnnna, bocsi, en vagyok a hulye, azt mondt a ferjem, hogy kb. 8 hetes kortol mar csuklanak. Ne haragudj az okoskodasert, nem tudom, honnan vettem akkor. A csuklas nekem mas vol egyebken, kb. 5 mpenkent osszerandult az egesz pocakom.
2014. jan. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Semmi gond nincs és köszönöm a jó kívánságot! :)
2014. jan. 31. 18:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hogy meddig tartott, de most, hogy el kezdtem figyelni megint éreztem :) gondolom még azért több helyük van mozogni lehet, hogy lengeti a karját vagy passz :) De amíg egészen kicsi volt és éppen, hogy éreztem akkor olyan érzésem is volt, mintha valaki felrázott pezsgőt bontana a hasamban :) 3. baba de meglepett az érzés, mert az első kettővel semmi ilyen nem volt :)

Neked is boldog babavárást :)

2014. jan. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. nekem is tök olyan volt, mint ahogy 87%-os leírja (többször válaszolt, egyszerűbb így jelölni). az én babóm azóta féléves, makkegészséges. bármit is csinált akkor ott lent, nem volt baj belőle :)))
2014. febr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!