Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Demjén Lászlóról (Bp.13....

Dr. Demjén Lászlóról (Bp.13. ker. ) szeretnék minél többet megtudni, mert hozzá szeretnék járni terhesgondozásra?

Figyelt kérdés
2009. dec. 22. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
2008 aprilisaban nala szultem a kislanyomat, elso perctol krzdve O gondozott. Nagyon meg voltam vele elegedve, kedves, figyelmes volt. Minden vizsgalatot megbeszeltunk, mindent erthetoen elmagyarazott. A 33. hettol hetente odarendelt a rendelobe, nezte a babat, 35. hettol hetente 2x, majd a 37. hettol 2 naponta nst-t csinalt. 38+5 naposan szultem, reggel 4-kor hivtam a mobiljan, aznap pont ugyeletes volt, egyebkent is jott volna be, de igy hamarabb bejott. Jo doki.
2009. dec. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltál!

Azt még megkérdezhetem, hogy te adtál-e vagy kért-e pénzt a terhesgondozásért az Sztk-ban, illetve mennyit kért a szülésért?

2009. dec. 22. 22:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nála szültem császárral 2005-ben. Kedves ember és ha kérdezed akkor válaszol.Sajnos elég sok helyre kellett járkálnom annak idején miatta. Hol itt volt, hol ott.Igen, előfordult hogy elég sokat kellett várni. Annak arányában adtam pénzt, hogy éppen mennyit tett értem.

Rákérdeztem, hogy mennyi lenne a szülés, de nem mondott árat. Amennyit gondolok.-ezt felelte.

Remélem segítettem.31km

2009. dec. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!