Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért vagyok ilyen elvielhetet...

Miért vagyok ilyen elvielhetetlen terhesen?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy most vagyok a hatodik hónapban és még mindig hányok és borzalmasan csúnyán beszélek a párommal. A szar is ízetlen. Nem tudok aludni csak 2 órákat mert hánynom és pisilnem kell. Összeveszünk mert ő meg berúg és nem viselem el. Még nem lettem terhes nem voltak nálunk ilyen gondok.
2014. ápr. 20. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azóta iszik a párod mióta terhes vagy?
2014. ápr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem lenne szabad részegnek lennie. Én is hasonló cipőben jártam, a kismamajóga sokat segített. Mielőtt megszólalnál jó nagy belégzés, hosszú kilégzés...

De ha ilyen részeges, akár ki is oszthatod, ha van rá energiád.

2014. ápr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem csak leereszt. Mert 13 órát melózik.

De én meg egyből orditok. Mert nem birom, de a jógát kipróbálom köszönöm!

2014. ápr. 20. 23:32
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

Bocs de ilyen hisztis feleségem lenne, én is részeg lennék, és örülhetne,hogy nem lelépek.

Pároddal tiszteletlenül bánsz az nem terhességi tünet.

2014. ápr. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez volt, egyet tudok tanácsolni, kitartás!!! Elsö baba gondolom, nyugtatáskènt mondom, el fog múlni!!!! Addig meg szard le az egészet ! 13 ora munka után neked is jòl esne kikapcsolódni... Nyugalom, mély levegö, már nincs sok vissza!!!
2014. ápr. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak moderáció kérdése. Én is ingerlékeny voltam, hánytam, ment a hasam, puffadtam, fájdalmaim voltak, mégsem a szeretteimen töltöttem ki. Inkább ittam citromfűteát (ideg- és gyomornyugtató) és próbáltam lenyugtatni, elfoglalni magam (nyelvtanulás, olvasás, aranyos baba cuccok vásárlása, névkeresés).
2014. ápr. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is az elsövel nagyon ingerlékey voltam, a sógornöm is mondta meg én is észrevettem magamon... De! Azért nem üvöltöttem le a ferjem fejét munka után minden piszlicsáré butaság miatt... Én is elfoglaltam magam, turikba jártam, piacra, kinézegettem mi kell a babának, hol mennyiert tudom megvenni, pl a kiságyat is olyan 30 hetes voltam mikor sógornőmmel összeraktuk mig az uram dolgozott... Ne vidd tulzasba a hazisárkány szerepét... Mielött böksz sohajt es nyelj egy nagyot van-e értelme...
2014. ápr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért de ha berúgna én se bírnám elviselni. ÉN úgy értelmezem, hogy azért ordibál vele mert berúg, és nem azért rúg be a férje mert házisárkány a kérdező.

Kitartás, hamar túlleszel az első néhány héten, és hátha rendeződik a kapcsolatotok is.

2014. ápr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

"Bocs de ilyen hisztis feleségem lenne, én is részeg lennék, és örülhetne,hogy nem lelépek.

Pároddal tiszteletlenül bánsz az nem terhességi tünet." B.Arom vagy.....


Milyen hisztis? Milyen tiszteletlen? Nem látom, hogy példákat irt volna erre a kérdezö...VISZONT AZT IGEN, hogy a párja berugva megy haza!



Bocs, ha nekem olyan férjem lenne, hogy én 6 honapos kismama vagyok, és a férjem részegen, berugva járna haza, a kulcsaival együtt a cuccait is kidobnám!

2014. ápr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom egyeseknek miért az a kikapcsolodás, hogy beülnek a kocsmába..majd részegen, berugva hazamennek a terhes feleségükhöz...


de aki ezt elfogadja, hát JÓÓÓÓ, biztos ök igy nöttek fel, ezt látták otthon is...

de azért a kikapcsolodást jelenthetne mást is, minthogy munka után lazulok a kollégákkal a kocsmában..

2014. ápr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!