Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki a teherbees...

Van itt olyan, aki a teherbeesés után (mondjuk az első trimeszterben) is mérte az reggeli hőjét?

Figyelt kérdés
Mióta terhes vagyok 36,9-37,1 között változik. Mmst viszont két napja lejebb ment 36.8ra. Megijedtem!!!
2014. ápr. 22. 06:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne figyeld magad ennyire, ez sehova nem vezet! Próbálj megnyugodni!
2014. ápr. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden terhességnel mértem az első 12 héten

9 terhességből 3 gyerekem van.

Amikor lejjebb ment az a terhesség sajnos nem maradt meg.Onnan tudtam hogy ismét baj lesz, hogy lement a hő

2014. ápr. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Neked olyankor mennyivel esett vissza? És milyen ütemben?
2014. ápr. 22. 08:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Képzeld, én mértem pár napig. Leesett a hőm az átlagra, bepánikoltam. Jól lecsesztek (hála az égnek) hogy miért mérem, teljesen felesleges, sőt csak kikészítem magam. Bízni kell a babában, hogy minden rendben van.

Minden a legnagyobb rendben volt/van és lesz is velünk!


Tényleg, komolyan mondom, saját tapasztalat, ne mérd már tovább a hőd!

2014. ápr. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sokára jött össze a baba segítséggel, már a korban is benne vagyok. Sajnos mindenen aggódom. Ha már kicsit változnak a tüneteim pánik van. Egy biztat, hogy még mindig kijön minden kaja.
2014. ápr. 22. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!