Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a különbség az éjszakai,...

Mi a különbség az éjszakai, és a reggeli testhőmérséklet között?

Figyelt kérdés

Éjszakánként minimum egyszer fel kell keljek wc-re menni, ezért úgy döntöttem éjjel is megmérem a hőmet ebben a ciklusban, és reggel az "igazi" ébredéskor is megmérem. Éjjel 36.4 vagy 36.5 a mért értek, reggel viszont 36.8 vagy 36.9. (rögtön amit kelek az ágyban szinte még félálomban, mérem is) Nem tudom, hogy természetes-e ez a dolog, mert eddig nem jutott eszembe éjjel megmérni. Egyébként kb. 5-6 órát mindkét ébredés előtt alszom.

Továbbá bizonytalan lettem azt illetően, hogy akkor most volt e peteérésem? Ciklusom 18. napján járok. A 11.napon volt ovus fájalmam, akkor az éjjeli 36.1 és reggeli hőm 36.3 volt. Másnap éjjel 36.3 reggel 36.5 volt. A ciklusom 13. napjától pedig a fent említett értékek. Tapasztalat valaki???? Lehetett tüszőérés vagy sem?



2014. jan. 14. 16:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!