Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap olvastam itt egy...

Tegnap olvastam itt egy kérdést. Egy lány azt írta, hogy nem akarja megszülni a kicsijét, pedig már 7 hós terhes. Válaszoltam rá de már nincs a megválaszoltjaim között. KÍváncsi lennék mi lett a vita vége?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a moderátorok kitörölték? Az lett a vita vége hogy ne csináljon butaságot hanem kérjen segítséget, mert egy 7 hós magzatot elvetetni már nem, csak megölni lehet, az pedig bűncselekmény. de szerintem kamu, mert a csaj semmit sem reagált a válaszainkra.... legalábbis remélem...
2009. dec. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válaszoltál, nem találtam a kérdést, valami értelmiségi lepontozott, pedig nem bunkóztam egyáltalán csak azt írtam én is hogy kérjen segítséget
2009. dec. 23. 14:32
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Bocs!Én voltam az aki jelezte a moderátorok felé, hogy ezzel csak felzaklat mindenkit!

Már nem volt türelmem hozzá.Az ilyennek nincs helye ezen a fórumon!!!

2009. dec. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

50 véleményt kapott összesen.Segítséget próbált valamilyen módon mindenki nyújtani és ő ezt azzal hálálta meg hogy mindenkit leribancozott a végén!

Na itt telt be a pohár!Bezzeg annyi vér nem volt a pucájába, hogy magyarázatot adja miért tett fel ilyen kérdést!

A 14.44-es folytatása voltam

2009. dec. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltatok,h kamu kérdés volt?Esetleg unatkozó tizenéves(vagy évesek)kérdése,aki(k) provokálni akart(ak)?Ettől függetlenül borzasztó.Még a gondolata is.
2009. dec. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jól tetted! Én nem aláztam a kis csajt, de megérdemelte volna. Na mind1 az ő baja az ő élete, csak a gyerekét sajnálom.
2009. dec. 23. 15:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Már más is kiírta tegnap este, hogy eltűnt ez a kérdés, válaszoltam is rá, de az a kérdés is eltűnt (a válaszommal együtt)...
2009. dec. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tegnap én írtam, hogy eltűnt. Bizony aztán az én kérdésem is eltűnt, de a moderátorok egy levélben tájékoztattak ennek okáról.

Jobb is hogy törölve lett az a kérdés............

2009. dec. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!