Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Számíthatok jó afp eredményre...

Számíthatok jó afp eredményre így? Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Hétfőn leszek kereken 15hetes utolsó mensi szerint ,de az ultrahang szerint 16hetes leszek akkor,mert egy héttel nagyobb a baba.

Milyen eredményre számítsak?

Hasonló tapasztalatok?

Jó eredményt kaptatok?


2014. ápr. 25. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Az afp eredmény miatt én is iszonyúan izgultam (épp kórházban voltam akkor, más miatt), és a doki izélt, hogy az afp, az afp, azt nem szabad elfelejteni levenni, az kell, az kell, össze-vissza rohangáltak ott, hogy le kell venni, aztán jött egy eredmény, izgatottan megyek a dokihoz, hogy most akkor ez jó vagy rossz eredmény, hát mondjon már valamit, ha ennyire fontos volt. Erre annyit mondott, hogy ez egy elavult vizsgálat, majdnem tökmindegy, hogy mi az eredménye, sokan figyelembe sem veszik, mert felesleges, nem elég specifikus. Akkor meg minek ez a mániákus hajkurászás, hogy mindenképp le kell venni? Agyrém. Ne foglalkozz vele, én ezt javaslom neked!
2014. ápr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ditta323 ***** válasza:
Szia. Ne félj az afp-től már nem sokáig lesz, mert elavult, ha jól emlékszem már csak júni vagy júliusig csinálják. Amúgy barátnőmnek múlt héten közölték, hogy kisebb a baba így megint mínusz egy hét, és az afp-je rendben volt.
2014. ápr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
júliustól már nem is végzik ezt a vizsgálatot igy nem kell vele foglalkoznod hogy milyen lesz az eredméyne. külföldön sem csinálják már végre itthon is belátták hogy felesleges és rengeteg fals rossz eredményt hoz.
2014. ápr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz az AFP eredménnyel. Tök elavult, pontatlan és felesleges - a mai ultrahang készülékekkel sokkal pontosabban látják ha probléma van. Számtalan eset van, itt a gyakorin is, hogy rossz az eredmény, aztán két hét múlva az uh-on kiderül, hogy semmi baj.


Én pl el sem mentem AFP vizsgálatra most a harmadik babával. Aztán két héttel később, a 18. héten mentem az sztk-ba vizsgálatra, na ott kiverte az ügyeletes doki a balhét, hogy mit képzelek, aztán majd jól beperelem őket, ha beteg lesz a baba (tessék????). Kinyomtatott egy nyilatkozatot, hogy elutasítottam a vizsgálatot, és felküldött vele az AFP-s doktornőhöz, hogy írassam alá vele és én is írjam alá, ezzel védve saját magukat. Na bumm.

2014. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!