Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt is lehet inni...

Terhesség alatt is lehet inni Karamalz alkoholmentes sört? Nem okoz gondot, ha esetleg beindítja a tejtermelődést? 21 hkm

Figyelt kérdés

2014. ápr. 27. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Lehet


Én Soproni menta-lime-ot ittam a múltkor. Az orvos sem tilt el tőle. Problémamentes a terhességem is.

Egyébként vérszegény is vagyok, nem régiben, egy fél deci egri vörös bort is megittam. Nem lesz a babának semmi baja.

Van néhány kismama és anyuka aki teljesen túlaggódja a terhességet és mindent megvon magától.

2014. ápr. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az én orvosom még a napi 1 dl vörösbort is javasolja, szóval az alkohol miatt nem aggódom. Csak esetleg attól, hogy a tejtermelés beindítja a szülést.
2014. ápr. 27. 11:22
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Nem rég volt egy kérdés, a kismama megkérdezte,hogy ihat-e egy pohár sört. Jöttek az anyukák,hogy milyen felelőtlen stb..


Le is lettem pontozva, mert megírta,hogy az orvos is ajánlja, ha görcsei vannak a kismamának,hogy igyon egy pici konyakot. Meg ugye 1 deci minőségi vörös bor sem árt.


Nem rég volt a születésnapom, ittam vörösbort. Nem érzem magam emiatt rossz anyának..


Kérdésre válaszlva nyugodtam igyál alkoholmentes sört, nem lesz baj tőle. :)

2014. ápr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Régen a patikában is árultak alkoholt kismamáknak. Ha hamarabb beindulna a szülés, akkor alkalmazzák, mert az alkohol lazítja a méhizmokat és leállhatnak a görcsök. Doki mondta.
2014. ápr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a maláta önmagában nem indítja be a tejtermelést, ahhoz szoptatnod kéne.
2014. ápr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja beindítani, ez tuti! Igyál nyugodtan.
2014. ápr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Beindítani nem fogja a tejtermelődést, csak ha már amúgy is megindult. :)
2014. ápr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nem fog beindulni a tejtermelésed. Nekem mikor nem volt elég tejem, konkrétan azt ittam víz helyett, de tényleg karton számra. A tejem mennyisége nem nőtt semmit, sőt egyre kevesebb lett (persze nem a karamalz miatt lett kevesebb)
2014. ápr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%

1. vagyok


3-as: Emlékszem én is arra a kérdésre és borzalmas, hogy milyen emberek vannak. Folyamatosan csak szidni tudják a másikat, magukat pedig tiltják mindentől.

Egyébként én is le lettem pontozva de igazából nem is érdekel, mert én csak nevetek azokon az embereken.


Az anyósom boltban dolgozik, nemrégiben a pénztárban ülve egy hölgy megkérdezte tőle, hogy hol találja a Soproni menta-lime alkoholmentes sörét, mert a lánya most szült, nem volt teje és az orvosa ezt ajánlotta, hogy igya. Elvileg használt neki.

De ez szülés után volt. Szóval előtte nem indul meg a tejtermelődés a sörtől :)

2014. ápr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hiába keresem azt a kérdést, nem találom... :/
2014. ápr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!