Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felicitas csomag 3. hónaptól?

Felicitas csomag 3. hónaptól?

Figyelt kérdés

Van egy kuponom, aminek a hátulján az van, hogy az Ingyenes várandós mama csomag a várandósság 3. hónapjától átvehető a boltokba.

Aztán van egy könyv, aminek a hátulján szintén egy kupon, ami a 6. hónaptól kiváltható.

Valaki kiváltotta már a 3. hónapos várandósság csomagot?

19 hetes vagyok



2014. ápr. 28. 17:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

én még ilyenről nem hallottam.

van egy "csomag" (vagy csak egy könyv) amit először kaptál a védőnőtől. annak a hátuljában van egy kupon, amivel a terhesség 6. hónapjától kiválthatsz egy csomagot. utána legközelebb a kórházban kapsz majd, és a baba fél éves korában.

2014. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hós nem volt. Vidd el, váltsd ki, de szerintem semmire nem mész vele mint a 6 hóssal sem. Abban egy rakat újság, 1 pelenka, pici sudocream, 4db teafilter van.
2014. ápr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Kutya nem nézi hogy hányadik hónapban vagy, leadod a kupont és kiadják a csomagot, ennyi. Én 20-22 hét körül vettem át ha jól emlékszem, de tudom, hogy még nem voltam 6 hónapos. Próbáld meg kiváltani ha akarod, max szólnak hogy még nem lehet, de szerintem kutyát nem érdekli. Amúgy van benne egy cumi vagy kettő, egy pelenka, rengeteg reklám újság ami lejárt, egy mini popsikrém. Viszont a benne lévő füzet érdekes és jó, de 1 nap alatt kiolvasható. (Felicitas füzet)
2014. ápr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
3 vagyok. 4 füzet van (Felicitas) 1. védőnő adta (csak füzet), 2. boltban váltottam ki (követekző füzet + termékminták) 3. kórházban kaptam (köv. füzet + termék minták)4. boltban váltottam ki (termékminták füzet)
2014. ápr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Én se hallottam még, de kaptam, önállóan volt egy újság mellett és egy kuponfüzet mellett, lefotóztam.


Ez a kupon eleje

[link]

ez meg a hátulja

[link]

2014. ápr. 28. 19:15
 6/16 anonim ***** válasza:

akkor ez valami újdonság. amikor én szültem még nem volt.. :D

1. voltam

2014. ápr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én most nézegetem miről lehet szó. Az első füzetben 2 kupon van az egyikre rá van írva hogy pocak kártya, ezt vissza kell küldeni, és havonta újra és újra sorsolnak, de ezt nem a boltban kell beváltani ha nem postán kell vissza küldeni. A másik kupon pedig az amit be kell váltani a boltban és kapsz egy kis csomagot. De váltsad be amiket tudsz aztán majd írd meg hogy sikerült, hogy mi is tanuljunk. :D
2014. ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Olyan is van benne, visszaküldős, de ez úgy egy szál magába volt ez a 3 hónapos kupon, nem kellett kitépni semmiből :)
2014. ápr. 28. 20:59
 9/16 anonim ***** válasza:

Van, aki kap, védőnőtől, kórházban hallottam már. Én csak a Felicitas reklámjait láttam, hogy elvileg ilyet kapnánk, de a védőnő elmondása szerint egy éve nem látott ilyet. Érdeklődtem e-mailben a Felicitasnál, de válaszra sem méltattak. Csak tudnám, hogy akkor mi a fenének reklámozzák a nagy semmit.

A honlapjukon fent van, hogy hol tudod beváltani. A húgomnak volt benne pár hasznos holmi is, pl. MAM cumi.

2014. ápr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Megnéztem a Felicitas oldalát 4db könyv van, 1. terhesség,(védőnő vagy Felicitastól kérve) 2. szülésről,(boltban kiváltható) 3. újszülöttről,(kórházban kapja a kismama kézhez) 4. nagyobb csecsemőről.(boltban tudja kiváltani) A Felicitasnak ez a 4db "csomagja van". Amit lefotóztál kupon én semmit nem látok mert kicsi, de gondolom azzal jutsz hozzá az első kis füzethez(terhesség) vagy a másodikhoz (szülésről). A füzetekhez egy egy kis csomag is jár (cumi, pelenka minta, popsikrém minta, teák, újságok, kuponok stb.)
2014. ápr. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!