Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halvany veres folyas par...

Halvany veres folyas par percig.. Ez normalis? Elso terhessegemnel ilyen nem volt.9 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Kerlek ne gyertek azzal hogy ne itt irkalljak hanem menjek az ugyeletre mivel nem tudok. Itt a 2,5 eves lanyom,a parom munkaba,csak penteken jon es az ugyelet 38 km-re van. Idopontom a dokihoz jovo het hetfore van.1-2 percig tartott csak ahogy wc-n voltam.
2014. ápr. 28. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd kiderül, mi lesz. Lehet vetélés is és lehet hogy csak egy ér pattant el. Én 8 hetesen véreztem elég sok mennyiséget, bementem a kórházba ahol megnézték a baba jól volt, és mondták hogy feküdjek, bent feküdtem 2 napot semmi nem történt, még csak meg sem vizsgáltak aztán haza engedtek és írtak duphastront, azóta 6 hónapos nagy fiú. Nem nem normális, és igen megkellene nézetni magad, de hogy őszinte legyek nem sok mindent tudnak a dokik sem csinálni. Írnak sárgatest hormont ami vagy segít vagy nem, adnak magnéziumot és pihenést írnak elő.
2014. ápr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem a 3 terhessègemböl kettönèl volt vèrzès. Mindkèt esetben a 7-ik hèten kezdödött ès kb 12-ik hètig tartott. Gyenge pecsètelèsre gondolok. Nem tudtàk mièrt volt ès mindegyik gyerek egèsszsègesen született, sosem vetèltem el. Sok nö vèrzik az elejèn! Nem vagy egyedül.
2014. ápr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Hat remelem nem lesz baj,azota semmi. Olyan rozsaszines valami volt. Orulok hogy neked minden jol ment :-)
2014. ápr. 28. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is pontosan a 9.héten volt barnás vérzésem,de vélhetően a mensest jelezte,mert akkor kellett volna megjönnie.Az orvos írt azért fel Duphastont,és most itt a 10 hónapos kisfiam!

Nem lesz gond!De orvoshoz mindenképpen menj el!

Boldog baba várást!

2014. ápr. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!