Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Három héttel Kisebb a baba,...

Gyöngyikee kérdése:

Három héttel Kisebb a baba, ezért korház?

Figyelt kérdés
Ma voltam kontroll ultrahangon és 3héttel kisebb a baba, holnap be kell feküdnöm. Valaki volt igy? Meddig kellett benn maradnia? Milyen vizsgálatok voltak?

2014. ápr. 28. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Magzatvíz van elég?
2014. ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
36hetes ès 33hetesnek mutatja az uh. A magzatvízzel minden oké azt mondták.
2014. ápr. 28. 19:07
 3/13 anonim ***** válasza:

Ahol én szültem, ennél a pontnál ott már nincs hazamenetel. Tehát befektetnek és a kismamák addig bent vannak, amíg meg nem szülnek.

Ilyenkor két lehetőség van: 1. vagy azért 3 héttel kisebb a baba, mert korábban fogant valójában vagy genetikailag kisebb lesz súlyra és hosszra, mint az átlagosa babák és itt esetleg a terhességi kor az utolsó menzesz alapján lett számolva, vagyis el van számolva a terhességi kor. Genetikánál pedig vagy anyuka, vagy apuka kisebb súllyal-hosszal született és a kisbaba genetikailag rá "üt". Ezeknél nincs gond, tehát a babával minden rendben van. Általában ez szokott gyakran előfordulni.

2. Vagyis a másik lehetőség, hogy valami miatt nem fejlődik úgy a baba, ezért a kismamát és így a babát megfigyelés alatt tartják, hogyha valami van, akkor helyben van a kismama és tudnak egyből mit csinálni az orvosok.

2014. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Semmi más panaszod nincs? Terhességi cukor, magas vérnyomás?
2014. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az apuka is 170cm èr ö kis sùllyal született 1956g-mal én 164cm vagyok és 3060g-mal születtem. Remélem tényleg genetika. A terhességi cukrom jo volt és a vérnyomásom is normàlis semmi panaszom nincs igazábol ami erre utalna. És ha ne adj isten baj lenne akkor meginditjákok?
2014. ápr. 28. 19:34
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen,akkor meginditjak a szulest vagy csaszaroznak,ezt nem tudom pontosan,es majd mint megno a baba.

Nem lesz semmit gond,ne aggodj :)

2014. ápr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Csak, hogy mennyire pontos méréseket szoktak csinálni... Nekem a 30. Héttől folyton kisebbnek mérték a babámat 2 héttel. Hetente kellett járnom uh-ra. A szülés bapján(40+2) délelőtt azt mondták, tuti elszámolták a terminusomat, mert nincs még 3 kiló a gyerek, és a lepény is kifogástalan állapotban van. Ehez képest délután megszületett a lányom 3515 grammal, és 58!cm vel, és a lepény is el volt öregedve...

4D re nem akarsz elmenni?

2014. ápr. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem is 30héttöl mondták hogy kèt héttel kisebb most meg 3hèttel,most értem be a korházba.24hetesen voltam 4D ultrahangon akkor minden rendben volt korának megfelelő leő volt. Kivánxsi vagyok most mi lesz,milyen vizsgálatok várnak rám /rànk
2014. ápr. 29. 08:44
 9/13 anonim ***** válasza:
Elképesztőek ezekkel a méregetésekkel, és ráadásul tökre megijesztik az anyukákat. Nekem 31. hétig volt minden ok. Tökéletes fejlődés, tökéletes magzatvíz, tökéletes méretek. a 31. heti ultrahangon mind a 4D-en, mind a nődokinál azt mondták, hogy egy héttel nagyobb a lányom, de a magzatvíz és a méhlepény teljesen jó. Mivel terhességi cukrom van, kivizsgáltak, hogy nincs a baj a diétámmal, és a cukrommal. Mondanom sem kell, ott is minden rendben! Kíváncsi vagyok, hogy végül mekkora súllyal és hosszal fog születni a lányom, és azt is hány hétre...
2014. ápr. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hàt igen meg tudják a kismamàkat ijeszteni az biztos.. Reggel.ota itt vahyok azota csak egy nst nèztek.semmi.màst..:/
2014. ápr. 29. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!