Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is lefogytatok a terhessége...

Ti is lefogytatok a terhességetek elején? Ti is ennyire rosszul vagytok mint én? Visszafogom hízni szerintetek? Jó lenne.

Figyelt kérdés
Nekem olyanok a rosszullétek az eleje óta , hogy semmi nem eszek nem iszok , már a kórházban is voltam kiszáradtam infúzióztak , de még akkor sem volt jobb , rengeteget fogytam :( más hízik én meg fogyok lefelé:( most vagyok 9 hetes mintha egy kicsit jobb lenne már, tudok csipegetni is , meg iszogatni is de keveset:( ti is így voltatok ? visszafogom hízni ami lement ??

2014. jan. 21. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:

én 7 hónapig hánytam (napi 5-6 alkalommal), alig maradt meg bennem valami, 13 kilót fogytam ez alatt az időszak alatt

utána lett jobb, végre elmúlt a hányás, 4 kilót sikerült szülésig visszaszednem, így 88 kilóval mentem szülni

volt miből leadni, mert túlsúllyal kezdtem a terhességet, de egy hajszálon múlt, hogy a dokim nem fektetett be a kórházba

a második terhességnél 5 hónapot hánytam végig, szóval javuló tendencia :-)

2014. jan. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én pont így jártam.Csak nálam nem volt miből fogyni...

49 kilóval estem teherbe.6-16.hétig hánytam,39 kilóra fogytam.Annyit mutatott a mérleg a 16.héten.

Napi 4-5x hánytam.Minden kijött belőlem.Enni semmit se tudtam,mert 10 perc múlva kihánytam.

Aztán megszünt a 16. héten a hányás és elkezdtem hízni szépen.Annyira hogy a végén 58 kilóval mentem szülni,vagyis visszaszedtem 19 kilót.De nem volt gond,sőt.

1 éve szültem.Még szoptatok sajnos ez alatt is csak fogyok.

44 kiló vagyok most. :(

2014. jan. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem a második terhességem volt extrém.

Nem hánytam, de a nap 24 órájában hányingerem volt, állandóan öklendeztem. (Éjjel arra ébredtem.) Alig bírtam enni valamit.

47 kilóra lefogytam a 4. hónap közepéig. Akkor egy csapásra elmúlt és szülésig 22 kiló jött fel, heti egy kilót híztam.


De senki nem mondta hogy baj lenne, mert úgy néztem ki normálisan a végére.

MOndjuk az ízületeimnek meg a gerincemnek nem tett jót ez a gyors ingadozás, a baba fél éves korában már 50-52 körül voltam megint, egy éves korára meg 49 lettem, akkor mindenki azzal piszkált hogy hízzak végre...

2014. jan. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látom nem csak én vagyok így :( Sajnos nekem sincs miből fogynom :( 47-48 voltam mikor terhes lettem most vagyok 43 de ebből még fog lemenni úgy érzem:( ha majd idővel szedek fel pár kilót az a szoptatásnál le fog menni ???
2014. jan. 21. 13:18
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Nekem lement.50 kilóval jöttem haza a kórházból,és azóta csak fogyok.1 éve szültem,szoptatok még napi 4-5x,és most járok 44 kilónál.Pedig rengeteget eszem,és mégse jön egy gramm se fel,inkább le. :((((

2014. jan. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 71 kg-al kezdtem,nem hánytam az elején csak nem ettem. Lefogytam 65-re. Azóta sikerült visszahíznom 3 kg-ot amiből fél kiló a baba+víz+lepény szóval kb 2 kg-t sikerült híznom úgy,hogy napi 4 túróst,csokikat mindent eszek. Szóval kitartás csajok a 15. héttől nekem megfordult azóta eszem és most vagyunk 23 hetesek. A citromos víz nagyon jó ha nem tudnátok enni.
2014. jan. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást!!:(
2014. jan. 21. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!