Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Befészkelte magát a mellem...

Befészkelte magát a mellem alá és nagyon nyom. Hogy küldjem ki onnan? 32. hetes kismama

Figyelt kérdés
Buta kérdés, de valamelyik testrésze rettentően nyom a mellem alatt, szúr éget. Már simogattam, beszéltem hozzá, de semmi. Ha ülök, ha állok, ha fekszem akkor is.
2014. ápr. 30. 14:05
 1/6 anonim válasza:
Nem akarlak elszomorítani, de nekem már 3 hete ez van, most vagyok 38 hetes.. vagy ideget nyom, vagy a kis lábával kitámaszt és rettentően fáj, zsibbad éget a mellem alatt és középen is.. én sem tudok mit csinálni . :(
2014. ápr. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ez biztató, köszi :/
2014. ápr. 30. 14:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, a kérdésedre nem tudok válaszolni, vagyis csak annyit tudok mondani hogy se szép szóra, se oldalba bökésre nem fog arrébb menni ha ő nem akar. :)

A kérdésed megfogalmazása nagyon aranyos és vicces. :)

Leginkább ezért léptem be.

2014. ápr. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem első gyerkőc valahogy a bordámhoz fészkelődött jobb oldalon, és utolsó 3-4 hétben végig feszítette, kb. egyetlen fekvő póz volt amikor nem éreztem a feszítő fájdalmat. Este szültem, amikor másnap felébredtem, az volt az első megállapításom, hogy végre nem fáj a bordám :) Most vagyok én is 32. hetes a másodikkal, ő valahogy teljesen máshogy van, mint a nagyobb gyerekem, sokkal lentebb van és már be is van fordulva, reménykedem, hogy nála megúszom.
2014. ápr. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem is második baba, az elsővel nem volt ilyen gondom. Azt sem tudom, hogyan fekszik, bár utóbb fejvégű volt, bízom benne most is az és azért nyom. Csak nagyon kellemetlen.
2014. ápr. 30. 15:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a bordámat nyomja felfelé iszonyatosan, vagy pedig feszíti szét. Ahol nagyon érzem, hogy fáj, ott megnyomom, persze csak óvatosan és arrébb megy :)


32 hkm

2014. máj. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!