Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a terhestunetek megmaradnak...

Ha a terhestunetek megmaradnak mensi utan?

Figyelt kérdés
Öt nappal a nemvart elott harom napig rozsaszin foltocskak nagyvece utan,aztan ket nap kozepes elenkpiros verzes,nyalkahartyadarabok nelkul,kozepes hasfajassal.ma kellene hivatalosan megjonnie,de a verzesem elmult,es folyamatos hanyinger es szedules gyotor.a testhom se esett vissza.nem csinaltam egyaltalan tesztet,de most bizonytalan vagyok.lehet ilyen verzes mellett terhesseg?
2014. ápr. 30. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes én is véreztem igaz a 8. héten, de terhesség mellett is lehet apró vérzés, attól még lehet jól a baba. Csinálj tesztet mert mi így nem tudjuk megmondani mi van a hasadban. Amit leírsz az igazából nem volt rendes mensi szóval lehetsz terhes is, meg nem is. Az is lehet, hogy elkezdődött valami, de aztán valami hiba csúszott a számításba és végül nem marad meg a baba ez is nagyon gyakori.
2014. ápr. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos teszthez legkorabban hetfon jutok.ahol lakom,a fu se no unnepnapokon es hetvegen(kulfold).most meg a gyarban ulok tizig,nem jutok el a patikushoz.
2014. ápr. 30. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:
A baba hétfőn is ott lesz még ha most ott van. Ha nincs ott akkor meg úgy is mindegy mikor tesztelsz. Tehát mind két esetben elég lesz csak hétfőn tesztelned. Remélem azt fogja mutatni a teszt amit szeretnél!
2014. ápr. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat,probalok turelmes lenni.
2014. máj. 1. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!