Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este nagyon felbosszant...

Tegnap este nagyon felbosszantottam magam. Haragudtam a férjemre stb. Most meg folyamatosan azon vagyok, hogy a picikémnek sugalljam, hogy mennyire szeretjük apát. Az ilyen pillanatnyi haragok vajon megmaradnak benne?

Figyelt kérdés
Kicsit bűntudatom van, hogy negatív gondolataim voltak. De ugye ezeket nem tudom minden esetben kizárni:( (23 hetesek vagyunk) Köszi a válaszokat.
2008. ápr. 28. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
pillanatnyilag neki is biztos rossz volt ,de emberek vagyunk és néha sajnos a kelleténél is idegesebbek,nem gondoljuk végig amit mondunk!De én ugy hiszem a baba csak annyit érzett ebből h ideges voltál hiszen a szavakat ,mondatokat majd idekint fogjuk megtanitani nekik!:)Ne idegeskedj egy ilyen kis alkalmi harag ,veszekedés miatt nem lesz semmi baja érzi Ő azt h nagyon szeretitek:))Boldog babavárást!
2008. ápr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne aggógj ez miatt! A picikéd ebből valószínű,hogy nem érzett semmit. Azt meg nem lehet az egész kilenc hónap alatt kiküszöbölni,hogy ne idegeskedjünk valami miatt. Ettől még egészséges lesz,és semmire nem fog emlékezni! Ne aggódj!
2008. ápr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat:) , most kicsit megnyugodtam
2008. ápr. 28. 09:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Képzeld tegnap ugyanez történt velem, de én a kelleténél sokkal jobban, teljesen kifordultam önmagamból, úgy ordítottam hogy berekedtem, sőtt idegembe lementem szellőzni és a férjem kabátját kaptam fel és ott volt cigi. És elszívtam egy szálat, nagyon lelkiismeret furdalásom van.Utána nem győztem simizni meg beszélgetni hozzá. 7 évet vártunk rá 20.hetes vok. Remélem a te babád is megnyugodott azóta bízom benne hogy az én kislányom is.
2008. ápr. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát én is cigiztem a baba előtt, amint megtudtam, hogy Ő van nekünk, azonnal letettem a cigit. És tegnap fordult meg a fejemben először, ha ő nem lenne, most simán rágyújthatnék. Persze a világon Ő jelenti nekem most a legtöbbet, ezért is tök hülyén éreztem magam, hogy hirtelen egy szál cigit előbbre tettem volna... De szerencsére nem gyújtottam rá. Van aki azt mondja, ilyenkor jobb egy cigis nőnek elszívni egy szál cigit, mert legalább megnyugtatja
2008. ápr. 28. 10:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez szerintem ilyenkor teljesen természetes. Én szombat délután anyósomat akartam megfojtani, és szintén az ordibálós, magamból kikelős módon. Sajna nem sikerült:), de utánna lerendeztem magamban a dolgot, hogy egy ember sem ér annyit, hogy én a picinek ártsak. Este én is simiztem a pocit, és beszéltem hozzá. Tényleg lelkiismeretfurdalásom volt, hogy egy ilyen hülye miatt, ezt csináltam. Kész káosz ilyenkor az ember lánya, és sokmindenkitől hallom, hogy nem bír az idegeivel. De ha ez nem lenne természetes folyamat ilyenkor, akkor lenne baj. De azért nyugi lányok, egy két kiborulás belefér.

Gratula a picikhez!

16 hetes kismama

2008. ápr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!