Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan zajlik a 16. héten a...

Hogyan zajlik a 16. héten a terhesgondozás? (Győri vagyok)

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy mire számíthatok ha terhesgondozásra megyek? Győrben az SZTK-ba, először megyek és nem tudom hogy lesz-e vizsgálat vagy csak kérdezgetni fog az orvos. És ha lesz vizsgálat akkor milyen? Illetve ő majd onnan küld el engem a 16 hetes uh-ra? Voltam már terhesgondozáson 9 hetesen is, de csak azért mert ki kellett kérnem egy papírt illetve az orvos töltögetett a kis könyvembe, de vizsgálat akkor nem volt, a 12 hetes uh-ot meg a Kyncsben csináltattuk. Köszönöm a segítséget!
2014. ápr. 30. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy Győrben mi a protokoll, de ha nem lesz vizsgálat, és megteheted, járj inkább magánorvoshoz. (Nálunk nincs az SZTK-ban se vizsgálat, se kenetvétel, így nem derül ki, ha a kismamának fertőzése van vagy idő előtt kinyílt a méhszája.)
2014. ápr. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
16 hetesen nincsen kötelező ultrahang, majd csak a 18-20. héten lesz genetikai ultrahang. Gondolom a doki megkérdezi, hogy hogy vagy vannak e panaszaid: görcsök, vérzés. Adnak beutalót a 16 hetes vérvételre. Azt hogy vizsgál e nem tudom, nálunk Tatabányán nem vizsgálnak senkit, vizsgálatra külön nőgyógyászati szakrendelésre kell elmenni.
2014. máj. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!