Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orrdugulásra mit használtok...

Orrdugulásra mit használtok Kismamik?

Figyelt kérdés
Nekem annyira be szokott dugulni, hogy este meg reggel is be kell fújjam Rhinospray-vel. Tudom, hogy gondos mérlegelés mellett lehet csak használni, de anélkül nem tudnék aludni, oxigén hiányom lenne. De aggaszt, hogy elvileg 5-7 napig lehet csak egyhuzamban alkalmazni az ilyen érösszehúzó spréket. Akkor mit csináljak a hátralévő 6 hónapban? Ti mit használtatok?

2014. máj. 1. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyél tengeri sós orrsprayt.
2014. máj. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát én tűrtem, más választás nem nagyon van. A tengervizeset én is kipróbáltam, sajnos nekem nem ért semmit. De egy próbát megér, hátha.
2014. máj. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is tűröm :) Már csak 3 hétig :)
2014. máj. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Nasivint használok, úgy tudtam csak azt szabad. Igazság szerint folyamatosan használom, az első terhességem alatt ugyanígy voltam. A tengervizes nekem sem ér semmit.
2014. máj. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A terhességem egyetlen egyszer voltam beteg, akkor majd megőrültem az orrdugulástól. Én simán használtam a rendes orrsprét :) Egyébként nasivin volt, elég jó. Később kipróbáltam a tengervizes orrsprét is, semmit sem ért, olyan volt mint ha sima vizet fújtam volna az orromba. Max annyi, hogy nem szárított.


32 hkm

2014. máj. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is Nasivin Sanft-ot használok, az enyhét (0,5mg/ml), amire az van ráírva, iskolás gyerekeknek. Annyira el van dugulva az orrom, hogy máshogy egyszerűen nem bírnék aludni! Egyszer fújok be este, lefekvés előtt, napközben meg én is tűröm. De együtt érzek veled, mert borzalmas rossz érzés.
2014. máj. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tegyél fél deci langyos vízbe csipet sót, jól keverd el és abból szippants fel, vagy cseppents az orrodba, nekem ez bevált.
2014. máj. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Horkolás elleni tapaszt használtam kb félidőtől a végéig. Nélküle nem tudtam aludni. (Csak az egyik fajta jött be, a többi nem tapadt rendesen, de már nem emlékszem melyik.)
2014. máj. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!