Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megfázásra, náthára mit...

Megfázásra, náthára mit használtok?

Figyelt kérdés

19 hetes terhes vagyok, már lassan 2 hete folyik az orrom, fáj a torkom, a szemem is begyulladt.

A gyermekeim is betegek voltak, talán azért sem javulok én sem, mert ide-oda fertőzgetjük egymást.

A nőgyógyászom azt mondta, igyak teát. Próbálom én sok citrommal, de attól gyomorsavam van. A mézet nem szeretem, bár már próbálkoztam pár kanállal.

A háziorvosnál is voltam, ő 3x1 Benuron tablettát ajánlott, de nem ér semmit.

Esetleg nincs valami jó kis praktikátok ami segítene?


2013. dec. 4. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Fokhagymás pirítós jó sok fokhagymával megkenve, citromos teával kísérve. A fokhagyma minden nyavalyát kiűz belőled. Nekem legalábbis használt terhesen és nem terhesen is.
2013. dec. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok c-vitamin, csipkebogyó tea és izlandi zuzmó szopogatótabletta segített, amikor én beteg voltam terhesen.
2013. dec. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a házi praktikákat kiegészítheted homeopátiás szerekkel is.(gyógyszertárban lehet kapni őket)
2013. dec. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy pohàr meleg vízbe 2 ek méz 2ek citrom és 2 ek ecet. Jól kavard össze és ha megittad utàna lehetőleg ne igyàl màst 1 óràn belül. Nekem csak ez segített...próbàld ki...
2013. dec. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Torokfájásra sós vizes garganizálás, és aflubin csepp+mézes tea calcimuscal. Esetleg ha van akkor bioptron lámpa.
2013. dec. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó a sós vizes gargalizálás. A vöröshagyma nagyon hasznos, láttam a fokhagymát is írták. Lehet, hogy büdös, de hasznos. Túlzásba nem kell esni vele. Nálam bevált megfázásra terhesség alatt. Sok C vitamin, forró tea.
2013. dec. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ebből már tudok válogatni!
2013. dec. 5. 17:33
 8/8 anonim ***** válasza:
én sosem szedek gyógyszereket ilyenkor. nekem a forró mézes tej vált be, naponta 1-2 alkalommal, esetleg a forralt bor is használ ilyenkor. c-vitamin szedése többször egy nap.
2014. nov. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!