Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árt-e az egészen kicsi (pár...

Árt-e az egészen kicsi (pár hetes) babának?

Figyelt kérdés

- a Béres Csepp szedése

- Bázika (lúgosító por vízben való feloldása)?

- Cickafark fürdő és ülőfürdő?

- Zsályatea ivása?

- Teafaolaj belsőleg (candida ellen)

- GynoPhylus (fertőzéseknél szoktam használni, nekem bevált)

- Infralámpázás?

- Bioptron lámpázás?


Esetleges inzulinrezisztencia esetén szabad-e mézet enni?


Mely gyógynövényeket szabad kádfürdőbe tenni várandósan és melyeket nem? Melyik nyugtat úgy,hogy közben nem okoz vetélést pl.?



2014. máj. 4. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha még azt sem tudod terhes vagy e semmi nem árt, mert a gyerekkel nincs összeköttetésed a 8. hétig. Utána ha terhes vagy elolvasod a betegtájékoztatót és nem ücsörögsz vízben.
2014. máj. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"Ha még azt sem tudod terhes vagy e semmi nem árt, mert a gyerekkel nincs összeköttetésed a 8. hétig"


Nem tudom, hogy az összeköttetés mikor alakul ki, de tudtommal nagyon-nagyon korán elkezdenek kifejlődni a baba érzékszervei...

2014. máj. 4. 13:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Infralámpa és bioptron lámpa nem árt. Teák közül biztos szabad inni: citromfű, csipkebogyó. A citromfű nyugtató hatású.
2014. máj. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utolsó a kérdező a cickafark füvet írta. Ülőfürdőként lehet használni,de inni tilos,mert vetélést okozhat!
2014. máj. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A baba megmaradása és fejlődése szempontjából a 3-8 hét közötti idő a legkritikusabb. Czeizel Endre egyik írásában van- csak nem találom melyikben!Én minden ilyen kérdésben kikérném orvos illetve védőnő véleményét esetleg herbáriában is tudnak segíteni!
2014. máj. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a betegtájékoztatókban benne van minden
2014. máj. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!