Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bennetek is volt félelem,...

Bennetek is volt félelem, nehogy ikrek legyenek a testvérek? Már van egy gyerkőc, és egy testvért tervezünk.

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 06:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én mindig ikreket szerettem volna, de sajnos nem jött össze.
2014. máj. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
nem, én pont hogy szeretnék ikreket
2014. máj. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

:)


már van egy gyerkőcünk és testvért tervezünk neki, de félek nehogy ikrek legyenek

első gyereknek ikrek jó lehet, de erről már lekéstünk, viszont tesónak "csak" sima mezei 1db gyerkőcöt szeretnénk :) az 1 db gyerkőcünk mellé :)

kicsit beparáztam. amúgy sosem gondoltam ilyenre, de most valahogy bevillant.

2014. máj. 5. 07:01
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én már első babánál féltem, hogy ikrek lesznek (sok ikerpár van a családban). Ha tesót vállalunk mellé, akkor is aggódni fogok, nem szeretnék két apróságot egyszerre, nem tudom miért, mások meg pont erre vágynak...
2014. máj. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

örülök, hogy más is gondolja így :)

amúgy most megnéztem a gyerekvállalós kérdéseket és érdekes több ikres kérdés van. NEM én kérdeztem őket! :) de megpróbálom figyelemmel követni, hátha hasznos nekem az is.

2014. máj. 5. 07:11
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
En konkrétan rettegtem tőle! Pláne, hogy a teszt már a mensi előtt erős pozitív lett. Szerencsére egyedül volt a kislányom, és így a kisfiamnak "csak" egy testvére lett.
2014. máj. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is már az első babánál is féltem, nehogy ikrek legyenek, most meg, hogy már van egy fiam, rettegek, nehogy másodikra ikrekkel essek teherbe.
2014. máj. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Senki nem szült ikreket a családba így meg sem fordult a fejembe. Különben meg ha az akkor akár mennyit parázol is ikrek fognak születni.
2014. máj. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Bennem is van! Még csak egy fiunk van, és majd valamikor tervezünk tesót. Viszont nálunk anyukám iker gyerek volt, szóval van rá esélyem.

Vessen meg bárki, de én nem érzem magam arra képesnek,hogy a fiam mellett még két babát is "ellásak"! Úgy hogy igen, én félek!

2014. máj. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Jajjjj úgy örülök, hogy legtöbben ti is így gondoltátok, gondoljátok!!!!!!

Nekem nincs bajom az ikrekkel, de így hogy van már gyerekem,így nem szeretnék mellé ikreket. Ha ő iker lett volna, úgy más lenne, mert nem is terveznénk már tovább melléjük testvért :)

2014. máj. 5. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!