Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 23. terhességi hétben sok a...

A 23. terhességi hétben sok a 9 kiló hízás?

Figyelt kérdés
152cm a magasságom, a terhességet 52,4-el kezdtem és most már 61,3-nál tartok!!!

2014. máj. 5. 09:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, sok.
2014. máj. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Picit sok, de azért még annyira nem vészes. Még csak ezután fog igazán nőni a baba, az ő súlya is felmegy rád. Picit figyelj oda az étkezésedre, mert ha nem figyelsz oda, akkor még a végéig akár 15-20kg is felszaladhat még rád.
2014. máj. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én most vagyok a 34. hétben, eddig 5 kilót híztam. Nem eszem fehérlisztes és cukros dolgokat, nasizni gyümölcsöt, joghurtot, túrókrémet szoktam. Figyelj oda, mert szülni is sokkal nehezebb nagy teherrel, arról nem is beszélve, hogy a nyarat is nagyon nehezen fogod viselni!
2014. máj. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sok a 9 kiló ilyen korán még. Most jön majd csak a java. Én az első terhességemmel a 23. héten még csak 2 kilónál tartottam, az utolsó 4 hétben heti 1 kilót híztam. Szerintem 20 alatt biztos nem úszod meg. Ha tudsz, egy picit figyelj oda.
2014. máj. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen sok,főleg a te magasságodhoz!
2014. máj. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
158 cm vagyok, 23 hetesen max 3 kg volt rajtam. Most 38 hetesen tartok 10 kg-nál...
2014. máj. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos sok!!! én úgyanígy vagyok most ennyit híztam ,pénteken megyek tanácsadásra és már rettegek!igaz én 176cm vagyok és 84kg most:(23hkm.
2014. máj. 6. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az elején híztam sokat amikor kiderült a 7.hétben, hogy vérömlenyem van a petezsák alatt. Egy hónap szigorú fekvés és akkor sokszor volt hányingerem ezert sokat is ettem. De már nem eszem sokat. Azóta nem is dolgozom így a mozgás is hiányozhat. Félek, hogy mi lesz még később. Most hogy jobb az idő eljárok sétálni. Remélem segít valamit.
2014. máj. 6. 08:22
 9/10 anonim ***** válasza:
mozogj valamit, mert a végén garantált a +10 kiló. És ha erre az még rájön, akkor az nagyon sok lesz
2014. máj. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem is kb ennyi volt ebben az időszakban a vége +22 lett..

1,5 éves a kisfiam és még mindig van rajtam +5kg, pedig szoptattam is, amivel sok lement. (szüléssel 7 kg ment le). jó nem olyan sok ez az 5 kg, de örülnék ha már ez sem lenne :-) most hagytuk abba a szoptatást így most diétára fogtam magam!

te ne diétázz, de valóban jobb oda figyelni! legközelebb én is jobban válogatok-bár az is igaz hogy nem zabáltam, sajnos a mi családunkban ez genetikai vonás is...

2014. máj. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!