Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Ki az aki a sósat/só...

Kismamik! Ki az aki a sósat/sót kívánja/ kívánta terhesség alatt? Milyen nemű babátok lesz/lett?

Figyelt kérdés
Én ma léptem a 15. Hétbe es kb a 8. Héttöl folyamat a sót es sós kajákat kívánom! Elötte a paradicsomot sem soztam meg a krumplit is alig, most meg már lassan a sót paradicsomozom:) tiszta zsiros az arcom meg itt-ott pattanásos, a Vichy arctonik segít csak. Mi már tudjuk hogy fiúnk lesz, kíváncsi lennék más kismamikra is:)

2014. máj. 5. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon-nagyon kívánom a sót,képes lennék nyalogatni. :) Azt mondták uh-n fiam lesz. Bár szerintem nincs összefüggés. :)
2014. máj. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát én a 16. hétig sót sóval ettem mert annyira kívántam. Aztán onnantól már nem kellett hanem az édességet kívántam annyira, hogy majd megpusztultam ha nem ehettem legalább egy csokit. Kisfiú lett. Ja és a bőrömmel nem volt gond de úgy kiszőrösödtem, hogy a párom elbújhatott volna mellettem :-P
2014. máj. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a sósat kívántam és ettem, az édesnek még a gondolatától is(nem túlzok) rosszul lettem, émelygés tört rám. Kislányom lett. De szerintem sincs összefüggés.
2014. máj. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb a 30.hétig csak sósat kívántam, pl kovászos ubit ettem tonnaszámra meg ropikat. Az utolso trimeszterben mindig kell itthon lennie táblás milka csokinak, mert állandóan csak azt ettem volna:) fiam lett.
2014. máj. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
*kellett
2014. máj. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség előtt bármilyen édesség jöhetett(pont,mint Gombóc Artúr,persze vékonyabb kiadásban azért jóval)

Ahogy terhes lettem,pattogatott kukorica volt a nyerő.Bejött hányingerre is nagyon,meg egyébként is szeretem.Onnantól csak sósat ettem volna inkább,bár kifejezetten sosem voltam "kívánós"

Kisfiunk lesz,ha minden igaz 2 héten belül :-)

2014. máj. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...akkor csak van benne vmi h fiuval kivan jobban sosat az ember:)
2014. máj. 5. 19:50
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sósat kívánom és 2-szer két különböző helyen is lányt mondtak.
2014. máj. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
sós - kislány :)
2014. máj. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom, hogy kívántam, mert sosem voltam kívánós.

Az édeset az elején egyszerűen nem tudtam megenni, viszont a sós jól esett :)

Főleg a tucc keksz :)


34 hkm

2014. máj. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!