Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terheség jelei befolyásolj&#...

A terheség jelei befolyásoljåk milyen nemü babát vårsz?

Figyelt kérdés
èn nem hänytam edig.nem birom a savanyusàg szagåt meg a sajtnak.a gyümölcsöt nagyon kivänom minden nap.a mellem bimbo udvara besötèltült. Ez läny vagy fiúra utal ha valakinek volt ilyen tünete màs nem az vàlaszoljon.csak èrdekel nem erre alapozok. 19 hkm

2014. jan. 9. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem lányom van, és 19 hétig hánytam vele, gyomorégésem volt, de szerintem a jelekre semmit sem lehet adni... és csúcsos hasam volt, amire azt jósólták fiú lesz, mégis lány lett!
2014. jan. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmi köze hozzá.

Azt mondják, hogy aki édeset kíván, annak lánya lesz, aki meg savanyút, vagy sósat, annak meg fia. De ezek mind népi babonák, a valóságban semmi köze hozzá.

Én úgy kívántam és faltam az édességet, mint a huzat és kisfiam lett, nem lányom.:)

2014. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok és még annyi eszembe jutott, hogy aki hányósabb, émelygősebb, azt is lányos terhességre mondja a babona, hát én szinte az egészet végighánytam és hát ugye kisfiam lett.
2014. jan. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ezt sosem értettem, hogy lehet ezen egyáltalán elgondolkodni...:-) Mégis mi köze lehetne a baba nemének a terhességi tünetekhez? Az égvilágon semmi! Az, hogy ki mennyire van rosszul, hány-e vagy sem, kívánós-e, érzékeny-e szagokra, ez mind a hormonok miatt van, hogy kinek hogy reagál rá a szervezete!
2014. jan. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet ebből megmondani.


A nagyobbik fiunkkal a terhesség semmi kellemetlenségét nem tapasztaltam, egyszer sem hánytam, nem voltam rosszul, nem voltam levert stb. A gyümölcsöket kívántam, ettem is gazdagon.

A kicsivel gyakorlatilag végighánytam az egészet (folyamatosan gyulladt volt a torkom a savtól és a fogzománcom is tönkrement, hiába a fogmosás és a spec. fogkrém), állandóan szédültem és álmos voltam, már ébredés után azt vártam, hogy legyen este és alhassak, minden szagtól megfájdult a fejem. A gyümölcsöket vele is kívántam, de a végén már enni is alig mertem, mert úgyis kijött max. 10 perc után a java.

Nagyon örülök, hogy a második terhesség volt ilyen, mert egy ilyen első után bele se vágtam volna egy másodikba, mert az a 39 hét maga volt a pokol.

2014. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia! én a 18. hétig hánwtam naponta, állandóan édességet ennék és végtelen mennyiségü mandarint! kisfiam lesz. 29hkm
2014. jan. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!