Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes terhes vagyok a...

Remuci kérdése:

26 hetes terhes vagyok a cukorterheléses eredményem éhgyomorra 4,9 volt de utána 2 órával 10,7 lett holnap kell mennem dietetikushoz szerintetek mire számíthatok lehet, hogy bent tartanak vagy csak diétát ír fel, egyáltalán mit csinálnak ott?

Figyelt kérdés

2014. máj. 5. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Bent nem fognak egyelőre, de diétát fognak előírni amit szigorúan be kell tartani.
2014. máj. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 9,2-re diétát írt fel a diabetológus, és 2 hetente jártam vissza ellenőrzésre, de az nőgyógyászom azt mondta, hogy esélyes, hogy inzulint adnak és be kell feküdni pár napra. De a diabetológus megkérdezte, hogy szerintem menni fog-e a diéta, értem-e az alapszabályokat, ki tudom-e számolni a ch mennyiséget, és be tudom-e tartani a diétát. Azt mondtam, hogy igen, és ő beleegyezett, de azt mondta, ha bármelyik próbareggelizős vérvételnél rossz lesz az eredmény, onnantól kezdve nincs kec-mec, be kell feküdnöm cukorprofilra és kapok inzulint.
2014. máj. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat egy kicsit megnyugodtam,hogy nem kell bent maradni. Akkor ezek szerint próba reggeli az lesz és utána beállítja a diétát.
2014. máj. 5. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!