Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8. hét után mennyi az esély,...

8. hét után mennyi az esély, hogy az embrió felszívódik?

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 17:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Semennyi, mert akkor már nem szívódik fel hanem leválik és ürül jó esetben, de leginkább műtéttel fejezik be
2014. máj. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
pontosan ahogy aze lsö irja, ilynekor már nem tud felszivódni ahhoz már túl nagy. Egyébként a vetélési esélyek folyamatosan csökkennek. 6. hétig a legnagyobb rá az esély, utána 8. hét után megint csökken és mint tudjuk 12. hét után már valószinüleg nem lesz gond.
2014. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Legutóbbi vetélésemnél ikrekkel voltam terhes, 8+3 hetesen mentem el uh-ra, akkor mondták, hogy 7 és 6 hetesen haltak el, 9 hetesen még egy uh, hogy hátva változás van, akkor kicsit kisebbek voltak, akkor már a nagyobb is kábé 3-4 nappal kisebbnek számított. Kaptam gyógyszert, amitől megindult a vetélés, de a két héttel későbbi ellenörzésen kiderült, csak az egyiket vetéltem el. Aznap sürgősségi kaparásom volt. 11+6 voltam, de az egyik baba még mindig nem volt teljesen felszívódva. Ebből ítélve, nem, nem szívódik fel. Viszont ha az egyik megmaradt volna, akkor hallottam olyat, hogy az ikertestvér ekkortájt elhalt és kábé 16 hetesen már nem volt rajta az uh képen, teljsen felszívódott.
2014. máj. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nekem is elment egy 7 hetes körül most 11 hetes vagyok de rettegek. elmúlt az a kevés tünet is ami volt, és fogalmam nincs, hogy ott van-e még.első baba kicsit aggódós vagyok.
2014. máj. 5. 17:36
 5/18 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem sem szivódik már fel ilyenkor. Együtt érzek veled,nekem már két vetélésem volt 6 és 9 hetesen egyiket sem vettem észre csak az ultrahangon láttuk hogy nem dobog a szivecskéjük. Most ismét babát várok most kezdtem a 11-dik hetet és én is nagyon izgulok hogy most minden rendben legyen,erős terhes tüneteim nem is voltak és most sincsenek.Alig várom a jövőheti uh-t. Nagyon szoritok neked!!!
2014. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
köszönöm, én is szorítok neked!:) írj ám, hogy mi a helyzet:)
2014. máj. 6. 08:06
 7/18 anonim ***** válasza:

Nagyon együtt érzek veletek, ikrekkel volt missed ab-om februárban. Elvileg 9+5 hetes voltam a műtét napján, de már körülbelül 5 hetes korukban elhaltak.

Most úgy néz ki, újra terhes vagyok, és már most rettegek az UH-tól, hogy megint üres lesz a petezsák :( Remélem minden rendben lesz mindannyiunknál, kitartás!

2014. máj. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Akkor mindenki szorit mindenkinek :0) Jövőhét hétfőn jelentkezem. Mindenkinek boldog baba várást!
2014. máj. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
7-es..átérzem én is mindig izgulok, de próbálj ne rosszra gondolni, minden rendben van!mindenkinek megy a drukk, jövőhéten én is jelentkezem, boldog babavárást:)
2014. máj. 6. 22:27
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nem szabad megnyugodni egy percig sem, max nem gondolsz a legrosszabbra.

Nekem volt már egy 8 hetes embrióelhalásom, és 2 hete meg kellett szülnöm a 24 hetes halott babámat.

A szülésznő elmondása szerint napi 2-3 középidős magzatelhalással találkoznak.:(

2014. máj. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!