Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik antibiotikumot szedtéte...

Melyik antibiotikumot szedtétek torokfájásra?

Figyelt kérdés

Már régóta küzdök a torokfájással,mostmár nem bírom tovább.

Melyik az az antibiotikum, amit nyugodtan szedhetek mert a babára nincs káros hatással?

17hkm


2014. máj. 6. 05:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit az orvos felir neked.
2014. máj. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem Homeogene 9-et javasolt. Van benne termèszetes antibiotikum. Lassabban har, mint az 'igazi' gyògyszerek, de legalàbb nincs kàros hatàsa se ràm, sem a babàra. A Tantumverdèt mèg szoktàk javasolni. Jobbulàst kìvànok ès egèszsèget! :-)
2014. máj. 6. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*hat
2014. máj. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos? Ha bakteriális lenne adott volna rá antibiotikumot. Ha vírusos akkor úgysem használ. Minden alternatív megoldáson túl vagy? Gyógytea, méz, sál, homeopátia?
2014. máj. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Augmentin duo-t
2014. máj. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Már mindent próbáltam, semmi sem segített.

Az orvos nem írt semmit, pedig már véres és zöld váladékot köhögök fel.

Megpróbálok másik orvossal feliratni valamit,azért tettem fel a kérdést.

2014. máj. 6. 07:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Az orvos azert nem irt fel semmit, mert virus fertőzésre gyanakszik, arra pedig nem használ az antibiotikum.
2014. máj. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Akkor mi használ?

Maradjak így? És, ha szövődmény alakul ki? Pont ilyenkor kellene, hogy írjon valamit.

2014. máj. 6. 08:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Mióta fáj a torkod? Én egyébként szintén beleestem egy csúnya betegségbe kb 2 hónap után kaptam antibiotikumot (augmentin duo) amikor már arcüreggyulladásom is lett. na most természetesen beszedtem, mert nagyon paffon voltam és szerencsére használt is, de amíg szedtem addig az nst-n a baba szívfrekvenciája ha mozgott 200 fölé ment a dokik állandóan visszarendeltek, mert ez azért kissé magas. Most, hogy véget ért a kúra a szívfreki megint rendben van. Ezzel nem azt mondom, hogy káros a gyógyszer hiszen én is beszedtem, mert egy durva arcüreggyuszi és tüdőgyuszi szülés előtt senkinek sem használ, hanem azt, hogy fogalmuk nincs a dokiknak, hogy pontosan hogy ha valami a terhes szervezetre és ezért mérlegelnek. Nyilván meghallgatta a tüdődet és nincs lerakódás és még hagy időt a szervezetednek a gyógyulásra nehogy nagyobb legyen a kár mint a segítség. Torokfájásra egyébként jó a tantum verde nekem elmulasztotta a köhögésre meg lehet szedni izlandi zúzmót vagy egyéb terhesen is szedhető szert, először szerintem ezekkel próbálkozzál. Jobbulást
2014. máj. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!