Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba mozgását ti éreztétek...

Baba mozgását ti éreztétek úgy, mintha rángatózna? Mintha az ideg rángatná? Lehet fura kérdés, csak első baba, ráadásul antibiotikumot kell szednem vesemedence gyulladás miatt.27hkm

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ütemes rángatózás féle ami jó ideig eltart az csuklás. Ha csak szimplán ráng a hasad, az mozgás. Az antibiotikumtól semmi baja nem lesz, attól viszont lehet, ha nem szeded.
2014. máj. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jól írja aki előttem írt. Azt a rángatózást a baba csuklása okozza. :) Ne ijedj meg. :)
2014. máj. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Eddig kétszer éreztem a baba csuklását, de az egy ponton enyhe dobbanások voltak egymás után pár másodperc különbséggel. Amit most érzek az teljesen más, olyan tényleg, mintha rángatózna belül. Vagy a csuklás ilyen érzés lehet?
2014. máj. 5. 19:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, tudom, mire gondolsz, és az nem a csuklás, mert az ütemes rángatózás. Ezt én "rezgésnek" hívtam, és én sem tudtam mitől lehet, de kicsit ijesztő volt. Aztán amikor megszületett (kicsit korábban), akkor láttam, hogy amikor nyújtózkodik, akkor beleremeg a keze-lába, mert még az idegrendszer nem olyan fejlett. Szóval szerintem ez volt bent is. :)
2014. máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem a csuklásra gondol a kérdező. Nekem is volt ilyen. Annyit sikerült kinyomoznom, hogy az idegrendszer fejlődésétől lehet. Nem mindenki érez ilyet. Nekem az utolsó hetekben egyre ritkább lett és mire megszületett teljesen megszűnt. Most 16 hós, makk egészséges. Nem kell aggódni miatta!
2014. máj. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vibráló mozgásra gondolsz?
2014. máj. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vibrálni vibrál, ezért írtam az idegrángást, mert ahhoz tudnám hasonlítani.
2014. máj. 5. 19:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt még korábban és én sem tudtam beazonosítani, hogy mi lehet ez. Nagyon furcsa érzés. Mintha belül rezegne valami. Lehet abban valami amit egy korábbi válaszoló írt az idegrendszerrel kapcsolatban. Mára már nekem nincs 32 hkm, de éreztem korábban néhányszor.
2014. máj. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!