Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól jelentkeznek a...

Mikortól jelentkeznek a tüneteid, és mik azok?

Figyelt kérdés
Pár hónapja babát tervezünk, nem tudom most sikerült-e és tüneteim vannak, vagy csak elkaptam valami vírust :( A ciklus 28. napján járok, de még várok a teszteléssel, mert 30-32 naponként szokott megjönni. Pár napja viszont hányingerem van, 3x már majdnem hánytam... nagyon fájnak a melleim (pedig nem szoktak mensi előtt), a fejem is szinte megállás nélkül fáj, nincs étvágyam, és ma a derekam is elkezdett fájni. Persze még nem élem bele magam, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre, meg hogy kinél hogy volt :)

2014. máj. 6. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Két-három nappal a nemvárt előtt már hányingerem volt és reggel hánytam is. Mellfeszülés is kezdődött,de nem volt vészes. Ezekből már tudtam,hogy terhes vagyok mert alapból nem vagyok hányós hányingeres.. Azonnal teszteltem és halványan csíkosak is lettek..(Öt terhességem volt, bár kettő elment így három gyerek van.)
2014. máj. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nem várt előtti napokban tipikus premenstruációs tüneteim voltak, a melleim is extrán feszültek, vmint azt hittem, hogy felfáztam, mert rengeteget jártam pisilni. Ami viszont különös volt, hogy a fogantatás másnapján reggel iszonyatosan érzékeny lettem a szagokra. Akkor nagyon megörültem, biztos voltam a terhességben, de türelmetlen is voltam, úgyhogy túl korán teszteltem. Negatív lett. Pozitív csak a nem várt után 3 nappal.
2014. máj. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a mensi elott 1 hettel mar fajtak es megduzzadtak a mellbimboim. Ebbol azonnal tudtam, hogy terhes vagyok, mert a menstruacios mellfeszules teljesen mas. Akkor teszteltem, amikor meg kellett volna jonnie, es az mar pozitiv lett :)


A hanyingeres idoszak csak 1-2 hettel ezutan kezdodott.

2014. máj. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6 hetes kortól volt enyhe hányinger és a 8-12- ig hánytam is. Utána fokozatosan enyhült. A nem várt környékén még semmi tünet nem volt, csak a tesztből tudtam a dolgot.
2016. ápr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!