Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az előfordulhat, hogy a mensi...

Az előfordulhat, hogy a mensi elmaradása előtt már jelentkeznek a terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 4. 06:58
 1/8 anonim válasza:
szerintem nem :) de menj el nogyogyaszhoz
2014. márc. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ritka, inkább a beágyazódást érezheted, vagy premenstruációs tüneteket amiket elég könnyű összekeverni a terhességgel: alhasi görcsök, mellfeszülés, hangulat ingazodás stb
2014. márc. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 piroska és a farkas ***** válasza:
nàlam igen! màr egy bő héttel előtte elkezdődtek a tünetek. de a ciklusaim 40 naposak, és ha nem félidőben volt peteérés, hanem koràbban , akkor talàn emiatt is lehetett.
2014. márc. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én már a kimaradt mensi előtt 1 héttel rosszul volta,,és ez ki is tartott a 15. hétig.
2014. márc. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minimálisan... En pl éreztem a mellfeszulest
2014. márc. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy előbb jelentkeznek. Nekem is már nem várt előtt 1 héttel megvoltak. Ahogy előttem lévők is írták, nem minden baba középidőben fogan..
2014. márc. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem is lehet érezni hasi görcsöt, mellfeszülést,magasabb hőt már 1 héttel a peteérés után, de ha már van pozi teszted is akkor kezd csak beleélni magadat!Addig még könnyen dönthet úgy a magzat hogy nem ágyazódik be és megjön a mensi, amivel semmi gáz nincsen, mert ez a természet rendje.
2014. márc. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Jöhet még vélemény, tapasztalat!
2014. márc. 5. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!