Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Más is van így, mint én?...

SOS! Más is van így, mint én? Egész nap csak aludni akarok! Reggel fél 10ig aludtam, de most délután megint aludtam 2 órát!

Figyelt kérdés
Aztán tegnap óta gyengébben érzem a picit mozogni, pedig igen aktív volt eddig, majdnem kirúgta az oldalamat! Most meg alig mozog! Pedig csokitortát is ettem! 29 hkm
2014. máj. 6. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is tudnék egész nap aludni. Ha lenne rá időm, akkor meg is tenném, de nincs. Nekem csak a tejeskávé segít, mindennap kora délután megiszom egyet (egy bögrébe öntök kb. fél deci főzött kávét és felöntöm tejjel). Soha nem kávéztam, de most nem bírnám ki nélküle.

26 hkm

2014. máj. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet az idő miatt, én hétvégén voltam nagyon álomkóros és az én babám is mintha kevesebbet mozogna. Én csokit ettem, nekem se indult be rá, reggel volt nagyon aktív, meg most érzem ficánkolni, de mintha ő is lustibb lenne kicsit.
2014. máj. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aludj. A tested tudja, mire van most szüksége. Hidd el, szülés után majd vissza fogod sírni ezt a lehetőséget, hogy akármennyit aludhatsz.
2014. máj. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En az utolso idoszakban sokszor delelott es delutan is aludtam masfel-ket orat. Es nagyon jol esett!

Az meg, hogy most nem olyan aktiv, sok mindentol lehet, nyugi. O is csak pihen. :)

2014. máj. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!