Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi tortenik? Mi lesz?

Mi tortenik? Mi lesz?

Figyelt kérdés

4 hetes terhes vagyok es most sokat stresszeltem.

Baja esik a magzatnak/babanak?vagy el vetelhetek,tudom hulye kerdes,de muszaly megkerdeznem.



2014. máj. 7. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
csak ettöl nem fogsz elvetélni. Sok kiamaát ér komoly stressz mégsem lesz baja a babának.
2014. máj. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ezt senki meg nem tudja neked mondani....a stressz önmagában azért nem okoz vetélést, amikor terhes lettem igaz nem 4 hanem kb 6-8 hetes lehettem kirúgták a férjem, azért ez is sok stresszhez vezet, pláne ha 2. babádat várod, aztán akkor emelkedett 180Ft-ról 230-ra a frank (frankhitel) és még a munkaadóm is cseszekedett vele és alapvetően stresszes a munkám. Mindezek után egészséges gyerekem született (kicsit nyávogós, de nem hinném, hogy ettől)


Mindezektől függetlenül kora terhességnél sok minden történhet, azért ha tudsz próbálj meg egy kicsit lazítani pihenni és megnyugodni, boldog babavárást

2014. máj. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom.tudom hulye lerdes volt,de muszaly volt tudnom.
2014. máj. 7. 09:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja. Boldog babavárást! :)
2014. máj. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a masodik valaszolonak,ez sokat segitett most.

Hat igen akkor telleg stresszes lehettel,gratulalok neked is a gyermekedhez.Probalkozom pihenni,de most meg aludni se tudtam mert tegnap este meghallt a horcsogom persze megis csak 3 eves es 1 honapos volt de akkor is kedvencem.plusz meg jonn a tobbi stressz nagyon probalkozom higgadt es nyugodt lenni.Es meg egyszer koszonom

2014. máj. 7. 09:28
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom neked is harmadik valaszolo. :)
2014. máj. 7. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!