Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok es...

Agica27 kérdése:

10 hetes terhes vagyok es nincs szivhang. Holnap lesz a mutet. Mivel elso gyerek lenne kapok mehtagitot. Az mindig azzal a palcaval tortenik amit mindenhol irnak? Infuzioban vagy inekcioban nem kaphatok? Legyszi irjatok meg a tapasztalatokat. Koszi

Figyelt kérdés

#szivhang #mehtagitas
2013. ápr. 1. 14:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia. Nagyon sajnálom.. :( Velem is ez történt 5 évvel ezelőtt... Úgy volt hogy kapok én is méhtágítót (10 hetes voltam én is). De nem kaptam, mert mire beértem a kórházba reggel, magától is elindult a vetélés, így felesleges volt. Maga a missed ab testileg egy "semmiség" volt amúgy, lelkileg pont az ellenkezője..

Most már van azóta egy 4,5 éves gyerekünk. Gondolok Rád holnap! Kitartás!

2013. ápr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Koszonom! Kozben megneztem a papiromat es ra van irva, hogy laminaria felhelyezes elotti este, igy tuti azt kapok. Idaig nem negyon feltem de most nagyon.
2013. ápr. 1. 14:17
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem kell amúgy félned ettől a részétől. (Első vagyok megint). A mellettem lévő ágyban volt egy nő, ő kapott, és közben már bent volt neki, ő "hanyag eleganciával" regényt olvasott az ágyban. Kiderült, h ő élő magzattal jött abortuszra, már 3.-jára, mert mindig becsúszott a baba nekik, de még túl fiatalok voltak. Mikor ezt elmondta, én kimentem sírni a wc-re, h milyen igazságtalan az élet... :(

De nyomát nem láttam rajta, h ez akár tesileg (akár lelkileg) fájt volna neki. Ezek szerint már ma este be kell menned a tágító miatt?

2013. ápr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem csak holnap reggel 7:30ra kell mennem. En felek tole nagyon mert sokan irtak hogy faj
2013. ápr. 1. 14:53
 5/12 anonim ***** válasza:
a méh tágító felhelyezése nekem kicsit fájdalmas volt, de nem vészes. A 2. baba lett volna, szintén 1. hét. Sajnálom. Fél évet pihentem, lúgosítottam, most a28. hétben vagyok. Nekem túl sok volt a stressz, talán azért rendelte így a sors.
2013. ápr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon sajnálom, borzalmas ez az egész. Nekem a 2. babával volt missed.ab.-om 8 hetesen.Valóban fájt egy kicsit minkor felhelyezte a doki azt a pálcát,de gyorsan túl leszel rajta az egész olyan mint egy erősebb mensi. Lelkileg nehezebb inkább mivel akartátok Ti is a picit. Èn úgy éltem túl,hogy arra gondoltam inkább ìgy,mint késöbb derüljön ki hogy beteg a babám és nem tudok majd rajta segíteni. A természet végzi a dolgát.Huh... Még most is megkönnyezem...

Kitartást holnapra! Legközelebb majd szeremcsésebbek lesztek.

Nekünk most 1 év után sikerült újra a 7. hétben vagyok,remélem most minden rendben lesz,próbálom nem túlaggódni... :/

2013. ápr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 9 hetesen volt, igaz 3. baba lett volna, így nem kaptam pálcikát, sem mást...de holnap gondolok majd Rád!

Testileg nem lesz fájdalmas ne félj, de a Párod legyen ot ha tud, nekem sokat segített!


Legyél erős, ne félj és kívánom, hogy mihamarabb egészséges kisbabátok szülessen!

2013. ápr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! koszonom a biztatast. Mar alig varom, hogy tul legyek az egeszen. En is mindig azt mondogatom, hogy inkabb most mint kesobb vagy beteg legyen. Majd megirom mi volt. A parom nem lehet velem. Nagyon betartjak a latogatasi idot, de delutan jon ertem, reggel meg anya visz be.
2013. ápr. 1. 18:02
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!Nagyon sajnálom, ami veled történt :( Tavaly szeptemberben én is átestem ezen pont ugyanúgy 10 hetesen :( Én is kaptam lamináriát, nem volt annyira vészes, mint ahogy sokan leírják, legalábbis ha ügyes a dokid!Nekem végig mondta h most épp mit csinál, mit fogok érezni!Először kifertőtleníti a hüvelyed vattával, ez nem fáj, aztán felteszi a pálcát, ez olyan érzés mintha tűt szúrnának beléd ott lent, nekem pár pillanatig fájt csak, utána elkezdett görcsölni a hasam mensi szerűen, én 7.30kor kaptam meg a lamit, aztán fél 1kor műtöttek, addig tágultam, pisilni óvatosan mehettem ki, amúgy végig feküdni kellett!Engem lelkileg nagyon megviselt a dolog, először spontán vetélésem volt, utána pedig nem volt szívhang a 10. héten!Én sokat sírtam, és lelkileg kellett 3 hónap h helyrejöjjek!Nekün 3 hót kellett várni, utána rögtön elsőre összejött a babó!Most lekopogom nincs semmi baj 16 hetes vagyok már!Kitartást, és holnap gondolok rád!

Itt az én kérdésem, amit tavaly feltettem, hátha segít neked!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2013. ápr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet infúzióval vagy injekcióval helyettesíteni a lamináriát, mert abban nem hatóanyag van, hanem nedvesség hatására megduzzad, így mechanikus úton tágítja a méhszájat (nem a méhet).

Nekem is 10 hetesen volt missed ab-om. Nekem nagyon fájt a laminária felhelyezése, de a doki nagyon durva volt, ha neked normális dokid van, akkor nem biztos, hogy fájdalmas lesz. Maga a tágulás nem volt vészes, kibírható görcsökkel járt. A műtét után pedig már semmilyen fizikai fájdalmam nem volt.

2013. ápr. 2. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!