Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mekkora lesz?...

Szerintetek mekkora lesz? Valakinek tévedett a súlyban? Mennyire valós a súly?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megcsászároz az orvos érett méhlepény miatt ha a 38 hetet betöltöttem illetve az első is császár volt azért lesz most is.Elméletileg nem nagyon nő a baba 37 hetesen vagy is még annyi sem voltam 2000g saccolta a gép.Félek hogy picike lesz:(
2014. máj. 8. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Uh-s saccolásra sosem szabad adni. Ha a méretei kicsik akkor valószínűleg nem fogsz óriásbébit kapni, de a 2000gr meglehetősen kicsi, nekem 33hetesen saccolták annyira.
2014. máj. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eloszor is nyugi. Tevedhet a becsles boven. De ha 2 kilo koruli is lesz, az sem olyan veszes mar, majd kint megno. Nekem elso babam ilyen picur volt korabban jott, de semmi baja nem volt. Egyebkent mik a meretek Bpd stb? Nekem most 31 hetesen brcsultek ennyire a babam.
2014. máj. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért +- bejönnek ezek a becsűlt súlyok!

Lehet kevesebb is, több is. Lehet csak 1,8 kg lesz, de lehet 2,3 kg.

Ne számíts óriás babára, majd megnő idekint!

2014. máj. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem a másodiknál tévedtek,38 hetesen 2600-700g volt a saccolt súlya,39 hetesen 3350-nel született.De én is azt mondom,mint az elsők,ha kicsike is lesz,majd megnő idekinn:)
2014. máj. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 40+2 hetesen reggel az ultrahangon azt mondták, 2800 gramm a kislányom, a lepény is csak I. fokban érett, és biztos 2 héttel elszámolták a terminust... Ehez képest aznap délután megszületett 3500 grammal, 58 centivel, és egy jól elmeszesedett lepénnyel... Úgyhogy nyugi, az ultrahangos becslések lehetnek nagyon pontatlanok is.
2014. máj. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató válaszokat!

BPD:84 37 hetesen

FL:64

APD:89*89 ennyi adat van csak megadva

2014. máj. 8. 14:28
 7/8 anonim ***** válasza:
2. Vagyok. Tenyleg nem lesz nagy a baba az adatok alapjan. Nekunk a Bpd most 31 hetesen 82 Fl 62. De nyugi nem lesz baj legfeljebb lesz egy ici-pici cuki babad!! :) kislany?
2014. máj. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen kislány igaz egyszer látta az orvos azóta sem de remélem csajszi marad mert rózsaszínű ruháink vannak:)

Jó lenne tudni a súlyhatárt hogy hány kg alatt viszik kora osztályra.

2014. máj. 8. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!