Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen állandóan éhes...

7 hetesen állandóan éhes vagyok? Mit lehet tenni ellene? Valami vitamin esetleg?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz így,mert ahogy korig egyet a gyomrom,már jön is vele a hányinger,de nem kívánok semmit és mégis muszáj ennem. Nem is lenne akkora probléma,ha nem fél-1 órával az előző étkezés után éheznék meg. Főtt ételt,olajban sült dolgokat nem bírok enni,csak szendvicset. Esetleg tudtok valami ételt,ami eltelítene legalább pár órára?
2014. máj. 8. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam, egyszerüen nem tudtam jóllakni, csak rövid időkre. Utólag kiderült, hogy azért volt ez a rettentő nagy éhségérzetem, mert kevés folyadékot ittam. ELkezdtem sok vizet inni, napi 2l-t legalább, és ez az örökös éhségérzet meg is szünt rögtön.
2014. máj. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen...elso valaszolonak teljesen igaza van.En ugyanigy voltam mint te,es borzaszto volt.Ez majd elmulik par het mulva,de a napi 2 liter vizet akkor is probald majd meginni mert nagyon fontos!Ha esetleg az sem segitene probalkozz ropival,haztartasi kekszel! Kitartas!! :)
2014. máj. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi csajok! Megiszok többet is,mert nem csak éhes,szomjas is vagyok állandóan,emiatt persze nagyon sokszor pisilnem kell és nem a legjobb párosítás egy mindig menni akaró másfél évessel :) remélem hamar túl leszek rajta,annak örülök nagyon,hogy nincs egész nap hányingerem,mint anno a fiammal. Köszi még egyszer a biztatást :)
2014. máj. 8. 17:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon vicces, mert soha nem voltam olyan éhes, mint akkoriban. A párom már nevetett rajtam, mert itthon még nem voltam éhes, de kifordultunk a kocsival az utcából és olyan éhség tört rám, hogy majd meg haltam. Soha nem hittem, hogy lehet ennyire éhesnek lenni... A 12.hét után már nem volt ilyesmi. Legyen nálad mindig valami rágcsálni való, keksz vagy müzli szelet, mert soha nem tudhatod, hogy hol tör rád az éhség. És azt edd, ami jól esik, amit érzel, hogy kívánsz, úgyis jelzi a szervezeted, hogy mire van szükséged. Csak vigyázz a sok szénhidráttal, mert így az elején is könnyű elszállni. :S Szóval azért ésszel is...
2014. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En neha egy -egy pekarut tudok megenni,amugy chipset,epret,citromot,vizet,haztartasi kekszet... a hanyingerem allando,olyannyira,hogy este,reggel,napkozben,ejszaka.. sose mulik el.. semmitol! Szornyu.. probalkozz a sok viz ivassal talan az jot tesz.. en beezoktam huteni :)

7hkm

2014. máj. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vicces,mert velem is ugyanez van :D itthon nem vagyok éhes,de ahogy kocsiba ülök,már falnék valamit. Pékárut mindennap veszek,mert előre sosem tudom,hogy mit fogok kívánni. A párom csak sóhajtozik,mert mindennap rendelek valami kaját (mmint megkérem,hogy hozzon ezt vagy azt),de nem tehetek róla :( sajnálom utolsó,remélem hamarosan jobban leszel! Az elsővel én folyamatosan hánytam,48 kg-ra fogytam,éjszaka is felébredtem és mentem hányni :( vizet nem tudtam inni,mert egyből kijött,kekszet,ropit sem bírtam enni,kórházban is voltam kiszáradás miatt. Most örülök,hogy nem vagyok annyira rosszul,tudat alatt talán tudja a testem,hogy most nem tehetem meg,mert el kell látnom a fiamat.
2014. máj. 8. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!