Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek terhessége...

Volt valakinek terhessége alatt hosszabb ideig tartó torokgyulladása?

Figyelt kérdés

Lett a magzatnak valami baja?

Miután megszületett sem volt semmi gond?

17hkm


2014. máj. 9. 06:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, a 6. héttől a 16.ig folyamatosan. Semmi baja nem lett a babanak.
2014. máj. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lázad nincs? ha van azt kezelni kell! Dokinál voltál, gyógyszert szedsz? Ha nem voltál akkor menj el és kérd ki a tanácsát. A kezeletlen betegség többet árt mint ha írnak valami megfelelő gyógyszert amit kismama is szedhet. Nekem két terhességem volt mind a kétszer 3 hétig voltam megfázva az elején kb. 10-13 hét között. Soha de tényleg soha nem szoktam beteg lenni, ha igen akkor is max 2-4 napig, de terhesen mindig 3 hétig voltam. Nem volt vészes, gyógyszer nem kellett, ascorbin savat szedtem, és mézes fokhagymát, sok folyadék. Torokgyulladásra lehet sós oldattal öblögetni, de én attól hánytam volna. (de van aki bírja és állítólag nagyon hatásos) Makk egészséges babám lett 2 éves múlt. Barátnőm 12 hetesen eltörte a lábát, !altatásban!, !műtötték!, !kórházban erős gyógyszert kapott!, ! otthon algopyrint kellett még szednie! és makk egészséges 4 éves a kicsi lánya. Nekem 16 hetesen iszonyat fogfájásom lett, akkor szülésznőm a Paramax Rapidot ajánlotta mert ebben még a beteg tájékoztató sem tiltja a szedését.
2014. máj. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia.

2szer volt torokgyulladasom a masodik terhessegem alatt. 2 het volt mire egybol kigyogyultam. Most 2 eves a lanyom semmi baja.

2014. máj. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38 hetes vagyok. Két hete "küzdök" a torokfájdalommal/gyulladással. Azt hittem megúszhatom konkrét gyógyszer nélkül és elég lesz a természetes házi gyógymód, de nem lett jobb. Tegnap voltam dokinál. Új orvos,most voltam nála először. A gyógyszer is inkább köhögésre való. Kiváncsi leszek használ-e valamit. Ráadásul nálunk a panelban még a levegő is iszonyat száraz. Éjjel még a nyelvem is letapadt a szárazságtól. :( Bízom benne a babának nem lesz baja. 2 hét múlva megmondom. :) Így utólag már előbb elmennék dokihoz.
2014. máj. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még annyi jutott eszembe, hogy nem e allergia? mert akkor az addig nem fog elmúlni amíg nem kapsz valami gyógyszert, vagy el nem tűnnek a pollenek (tehát soha) :D
2014. máj. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát az allergia is közre játszik, mert rengeteg mindenre allergiás vagyok.

De ez a torokgyulladás már bakteriális,mert zöldes váladék jön fel.

2014. máj. 9. 07:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Tantum Verde sprayt vegyél! Fertőtlenítő, fájdalomcsillapító hatású. Nekem szoptatás alatt volt iszonyat torokgyulladásom, 40 fokos lázzal, nyelni nem tudtam. Gyerekorvosunk mondta, hogy ezt használhatom nyugodtan. Rengeteget segít, a gyerekeknek is ezt használjuk. Jobb a spray, mint a cukorka, ráadásul kisgyereknek is lehet adni. A házi patikánk egyik nélkülözhetetlen darabja!

Jobbulást és boldog babavárást!

2014. máj. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!