Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasmenés terhesvitamintól?

Hasmenés terhesvitamintól?

Figyelt kérdés
Mióta szedem a Gravidát, egyfolytában megy tőle a hasam. Olvastam, hogy azért is lehet, mert valamelyik összetevője túl sok a szervezetemnek mert elég vitaminom van. Megpróbáltam, hogy csak két naponta egy felet veszek be, de tegnap este bevettem, semmi bajom nem volt, de ma ahogy főtt kaját ettem, egyből ki is jött. Valami ötlet? Magát a vitamint nem bírja a szervezetem vagy csak másikat kellene kipróbálni? Volt valaki hasonló cipőben?
2014. máj. 9. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem székrekedésem van a terhesvitamintól. Igaz én elevitet szedek.
2014. máj. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem az összes Béres terméktől kikészül a bélésem. Szerintem próbálj mást!
2014. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor még jó, hogy nem a 90 szemesből vásároltam be...
2014. máj. 9. 13:47
 4/9 anonim ***** válasza:
A terhesvitaminban vas van ami fogja a szekletet. Attol nem lesz hasmenes, epp ellenkezoleg.
2014. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor vajon mi okozhatja, hogy csak akkor megy a hasam ha beveszem a vitamint? :/
2014. máj. 9. 14:35
 6/9 anonim ***** válasza:
A vas hasmenést is okozhat, csak ritkábban fordul elő, mint a székrekedés. Nekem is hasmenésem van tőle. Elevitet szedek.
2014. máj. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! De egyfolytában neked is? vagy te mióta szeded?
2014. máj. 9. 15:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy hónapja szedem. Az első héten erősen volt, utána enyhébb lett. Most már attól félek, ha elhagyom, akkor székrekedésem lesz. Az első terhességemnél is ezeket tapaztaltam. Ha nem enyhül, akkor inkább hagyd abba szerintem, vagy keress másik vitamint. Nehogy többet ártson, mint használjon.
2014. máj. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kedden ugyis mennem kell a doki hoz, majd kikerem az o velemenyet is, mit mond!
2014. máj. 9. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!