Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért hallottam lassúnak a...

Miért hallottam lassúnak a szívverését?

Figyelt kérdés
15 hetes vagyok van egy angelsoundsom és most meghallgattam a baba szívét de lassú volt. Azért volt lassú mert még korán néztem és ilyenkor még nem annyira jön át? Vagy van arra lehetőség hogy az enyémet hallottam?
2014. máj. 9. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Inkább a tiédet hallottad. Ezért hülyeség ilyet tartani otthon, mert csak a felesleges feszkót kelti. Azt sem nagyon tudod hol kell keresni, azt sem ha megtaláltad.
2014. máj. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Elmondom, hogy ajánlotta a védőnőm:

15 mp-ig számolom a szívverést, és azt beszorzom néggyel.

Első, hidd el jó ha van ilyen, sok olyan helyzet van mikor jobb behallgatózni.(Pl: én is ma behallgatóztam miután a lányom nem adott életjelet magáról)

2014. máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen,a sajátodat találtad meg. :) Nekem is van,sztem szuper dolog,ne foglalkozz azzal,aki mást mond! Amikor keresed, először tapintsd meg a saját pulzusodat,hogy tudd milyen gyorsan ver, és ahhoz tudsz viszonyítani,annál sokkal gyorsabbat kell keresni. Kb. a köldököd és a szeméremcsontod teteje között kezd el keresni,és onnan jobbra és balra toligasd! Hidd el meg fogod találni! Ha nekem vmi bajom volt,v nem éreztm jól magam,csak meghallgattam és megnxugodtam,h dobog a szíve. Remélem segítettem. :)
2014. máj. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A sajátodat találtad meg, azért lassú. Egyébként nekem 14 hetesen a dokim majdnem fél órán át kereste mire megtalálta annyira, hogy a pulzus számot is le tudja olvasni, mert annyira elbújt a fiam. Így én nem láttam értelmét, hogy vegyek. Ha a szakembernek is egyes esetekben gondot okoz, én csak idegesítettem volna magam vele.
2014. máj. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már vagy egy gyerekem. Amikor vele voltam terhes akkor vettem és az övét hallottam de akkor nem ilyen korán néztem meg.
2014. máj. 9. 16:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy a köldökzsinór áralmlását hallottad, az lassúbb hang.
2014. máj. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is gondoltam már rá, hogy vegyek, bár olvastam, hogy sokan nem találták meg a szívhangot vagy csak nehezen. Páromnak mondtam is, hogy én is akarok venni, de neki nem tetszett az ötlet, szerinte csak bepánikolnék, ha nem találom meg a szívhangot. Védőnőnél voltam és bizony ott is ez volt a helyzet, befelé volt fordulva a pici, aludt és fel kellett ébresztenie a babát. Ráadásul kellemetlen is volt, mert fentről nyomta a hasam, végül meg lett a szívhangja, de előtte folyton az enyémet találta meg, ami jóval lassabban ver, mint a babáé. Így elgondolkodtam azon, ha ő ennyire nehezen találta meg, nekem hogy menne.....
2014. máj. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
persze gondolom attól is függ, hogy fekszik a baba. Előtte való hetekben az orvosom egyből megtalálta.
2014. máj. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem találtam de azt hallottam sokszor hogy bele mozgott. Fel is vettem de ide sajnos nem tudom feltölteni
2014. máj. 9. 21:12
 10/10 anonim ***** válasza:
lehet később fogod hallani, úgy tudom, hogy sok helyen a védőnők is a 20. hét után hallgatnak szívhangot. Nőgyógyász orvosom 18. hétben hallgatta meg a szívverését.
2014. máj. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!