Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 napom van hatra a szulesig....

3 napom van hatra a szulesig. Meg merjem kockaztatni holnap a moziba menest a parommal? Nagyon szeretnem azt a filmet latni!

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 14:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

naná!

ha nem indulhat be tőle a szülés :)

grt

2009. dec. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is menjetek el! :) Nagyon jó ötlet! Ha mégis épp eljönne az idő, legfeljebb félbehagyod a filmet, de nem hinném, hogy pont akkor indulna.

Egy kis kikapcsolódás nem árt, mostanában egy jó ideig nem nagyon fogsz moziba menni, így ne hagyd ki! :)

Jó szórakozást, boldog babavárást, könnyű szülést kb. 3 nap múlva!

Majd írd meg, hogy mit néztek! :)

2009. dec. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Persze miért ne??Mondjuk ha a mozi egy órás autútra van akkor nem biztos hogy megkockáztatnám, de ha egy városban vagy a mozival én simán elmennék!
2009. dec. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Miért ne?

Nem megy olyan gyorsan a szülés, hogy egy mozi miatt gond lehetne :)

2009. dec. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Jó szórakozást! Egy ideig úgyse nagyon fogsz tudni menni, élvezd ki, míg lehet! :D


Könnyű és gyors szülést kívánok!

2009. dec. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

Honnan tudod hogy 3 napod van a szülésig???

Nyugodtan menj moziba,mert lehet hogy csak 1 hét múlva szülsz!!Vagy az is lehet hogy még ma...:)

2009. dec. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk is úgy volt, hogy szombat este elmegyünk kettesben vacsizni, megünnepelni a szülinapomat, aztán este moziba megyünk, meg szerettem volna nézni az Újholdat:-). De reggel 6-kor elkezdett folyni a magzatvizem, és délután 2:05-kor megszületett a kisfiunk. Nekem 23-án van a szülinapom, a Manónak 28-án. Menj el nyugodtan, ha véletlenül megindul a szülés, akkor is lesz időd bemenni a kórházba. Gyors és könnyű szülést!!!!!
2009. dec. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Persze! Utána egy jó ideig úgysem jutsz el moziba!
2009. dec. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
noná..jó szórakozást!
2009. dec. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Én a kiirt nap után is mentem Tescoba vásárolni busszal stb. Menj nyugodtan!
2009. dec. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!