Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha a 15. hétben sok...

Normális, ha a 15. hétben sok ülés utáni felállásnál szúr a bal petefészkemnél?

Figyelt kérdés
Ha tüsszentek, akkor is belenyilal, meg ha hirtelen megmozdulok, akkor is, de ha megyek, akkor nem, vagy ha ülök, akkor sem... Kell emiatt aggódnom? Amúgy is mindenen aggódom, de ha másnak is volt/van ilyen, az megnyugtat azért.. Nagyon köszönöm a válaszokat előre is!
2008. júl. 28. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt és van ilyen. Sok pihenés, dokim szerint az ülés nem pihenés,csak a fekvés. szedjél magnéziumot!

Üdv:21.hetes Kismama:)

2008. júl. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam ugyanez a helyzet, csak éppen jobb oldalon.

Ha hirtelen felállok elég erős a fájdalom, de nekem akkor is szokott lenni, amikor pl. ásítok.

Szerintem ez teljesen természetes.

Én szedek magnéziumot, és amikor a szúrást nagyon erősnek érzem, akkor lepihenek. Persze csak akkor, ha otthon vagyok, a munkahelyemen ez nem megoldható.

Úgyhogy szerintem nyugodj meg, csak a méhünk nő egyre jobban. Ebben az időszakban felgyorsul a baba növekedése és ehhez kell alkalmazkodnia a mi "belsőnknek". Egyébként én is a 15. hétben vagyok.

2008. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, megnyugodtam kicsit :o))

Boldog babavárást nektek (is) :o)

2008. júl. 28. 17:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 28hetes vagyok és még nálam mindíg van ilyn.Nekem is a bal oldalon fáj.Ha sokat megyek azután szokott,és néha este amikor nagyon tele van a húgyhólyagom.
2008. júl. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!