Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogyan mondanátok el a...

Ti hogyan mondanátok el a párotoknak? Melyik verzió a jobb?

Figyelt kérdés

Ma csináltam egy tesztet, és pozitív lett!! :)

Most nagy az öröm, viszont nem tudom, hogy hogyan mondjam el a barátomnak! Június végén van a születésnapja, és úgy gondoltam (ha kibírom addig) hogy akkor mondom el neki, ez lenne a szülinapi ajándéka! :)

Szerintetek hogy legyen? Várjak addig, vagy most mondjam el neki?


2014. máj. 10. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Én biztos nem bírnék várni vele egy percet sem :).

Meg ha rosszul leszel, esetleg hánysz, fáradékony leszel, stb., az elég gyanús lenne neki is szerintem.

Én az első pozitív teszt után rögtön felhívtam :).

2014. máj. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én elmondanám, nem várnék június végéig. Az még másfél hónap. Bármi történhet, de ne történjen, ami miatt fontos lehet, hogy tudja ő is. Pl.: baleset, elájulsz stb.
2014. máj. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem várnék addig.

Egy az, hogy az hosszú idő, a másik pedig vizsgálatokra kell járni. Én tuti nem mennék egyedül egy vizsgálatra sem.


Bár nekünk úgy volt, hogy közöltem a párommal, hogy késik (már 3 hete) és együtt vettünk egy tesztet és megcsináltuk.


33 hkm

2014. máj. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tutira nm birnám ki addig. :) Én rohantam hozzá az első pozitiv teszttel, bár ő tudta, hogy késik pár napot. Június vége még sajna elég messze van, még ha csak néhány napról lenne szó, akkor ok, de ez tényleg sok idő.
2014. máj. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én 2 napig bírtam magamban tartani, addig csakis a MI titkunk volt, de már alig vártam, hogy reggel legyen, és egy digi teszttel meglephessem apukát(túl halvány volt még a +).

Biztos nem bírnám ki annyi ideig.

2014. máj. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem várnék :) én a munkahelyen teszteltem és ott is mondtam neki. tudta hogy tesztelni akarok, és úgy gondolom hogy terhes vagyok. mondtam neki hogy pozitív lett a teszt és csak nézett rá kerek szemekkel kicsit zavarodottan :) annyit kérdezett hogy ez mit is jelent :) nagy ölelkezés és öröm :) nem biztos hogy tökéletes idő és hely de nekünk így volt jó :) onnantól kezdve nagyobb figyelmet kaptam és vigyázott rám. ha nem tudja a párod hogy babát vársz akkor kevésbé fog rád figyelni, cipekedés, séták....stb ami lehet hogy ilyenkor árthat még.
2014. máj. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, tegnap este elmondtam neki.

Hatalmas sírás, mosolygás, ölelgetés, és babusgatás lett a vége. :D

2014. máj. 11. 23:52
 8/8 anonim ***** válasza:
:) gratulálok :) és így volt tökéletes :) utolsó voltam.
2014. máj. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!