Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amiota a babam rukapal,...

Amiota a babam rukapal, pockoli a holyagomat folyamatosan bepisilek. Ez nalatok is igy van? Mar bocsi de veletek is ez van, vagy csak az en manom ilyen aktiv.

Figyelt kérdés
2014. máj. 10. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is gyengébb a záróizmom amikor várandós vagyok (ez a harmadik), olyankor direkt figyelek arra hogy sűrűn menjek pisilni, akkor is ha nem érzem hogy kellene. Szülés után pár hónappal teljesen visszaáll minden a régi rendbe.
2014. máj. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hú,és ez normális? :O
2014. máj. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem, én sosem pisiltem be a várandósság alatt.

Szerintem gyenge a záróizmod.

2014. máj. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg egy-két csepp lenne csak, akkor az még előfordul, de ez már nem normális! Még most kezdj el intimtornázni, teljesen megszüntetheted a tüneteket, ráadásul segít szülésnél is. Arról nem is beszélve, ha ilyen gyengék a gátizmaid, akkor nagy esélyed van a méhsüllyedésre, amit műteni kell, ennek is elejét veheted az intimtornával!
2014. máj. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bepisilsz??? Hát az nem egészen normális...
2014. máj. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez masszív inkontinencia.

40 hetes vagyok, a súly és a mozgás miatt gyakrabban van ingerem, de még egy csepp se ment be. Csak amíg terhesség előtt vagy az elején kibírtam egy éjszakát pisilés nélkül, most 2-3 alkalommal felkelek pisilni.

2014. máj. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt vizsgáltasd ki, egy ilyen esetről tudok, és ott sajnos veseprobléma volt, szerintem szólj az orvosnak h. a vizelet vagy vérvétel során nézzenek vesepanelt is. Jobb megnézetni.
2014. máj. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!