Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angliaban elek, terhes vagyok,...

Angliaban elek, terhes vagyok, es szeretnek hazamenni. Otthon fogok e kapni gyest? 1 eve kint elek, es folyamatosan dolgozok 1 helyen.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyes alanyi jogon mindenkinek jár. Ha kint voltál bejelentve, akkor itthon nem kapsz a munkavégzésed után gyedet, csak a gyest (25650ft).
2014. ápr. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igenyehetsz maternity-t is,vannak nem feltetele,hogy az orszagban tartozkodj.
2014. ápr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is igy voltam, mar itthon szultem. Elmeletileg az itthon szulest is lfedezi az eu kartya, de annyira nincsenek itt kepben, hogy milyen szabalyok vannak, hogy inkabb fizettem itt is es mivel meg megvolt a munkahelyem a kinti biztositast. A gyes es a csaladi potlek az, amit itthon igenybe vehetsz, osszesen 37 ezer valahanyszaz ft.
2014. máj. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja igen es kintrol kaptam a maternity-t.
2014. máj. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!