Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elég erős ez a teszt? 4 napja...

Elég erős ez a teszt? 4 napja késik. Baj, hogy nincs hányingerem?

Figyelt kérdés

[link]


Délutàni pisiből teszteltem, 4 napja nem jött meg. Második babánk lesz, az elsőnél nagyon hamar hányingerem volt, hánytam. Most csak émelygek picit, aluszékony vagyok és puffadok. Ez nem baj?

Kép:


2014. máj. 12. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt hányingerem, pár napja van csak reggelente meg esténként egy kicsit! 7+4 hkm
2014. máj. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elég erős, és nem gond h nincs hányingered, minden terhesség más... örülj neki :) És a lényeg: ne idegeskedj! Boldog babavárást! :)
2014. máj. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem sem volt h

ányingerem, csak egyetlen egyszer. Hála égenek. És most már 7 hónapos a pici.

Örülj neki h nincs hányingered.

2014. máj. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Elég erős a teszt. :) A hányinger meg nem mérvadó, minden terhesség más, örülj, hogy most (még) nincs. Első terhességemmel elég rosszullétes voltam az első trimeszterben, többször hánytam is, szédültem, alig bírtam reggelente kikelni az ágyból, a mostani terhességemnél meg semmi. Szinte tünetmentesen telt el az első trimeszter, de amúgy minden tök más, a hasam is másképp nő, másképp érzem az egészet. Ez ilyen.

Boldog babavárást!

2014. máj. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem baj.3 terhességemnél egyáltalán nem volt most a 4. nél meg nagyon enni sem tudtam. minden terhesség más!
2014. máj. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja és a teszt teljesen pozitív, elég erős
2014. máj. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ditta323 ***** válasza:

Boldog babavárást! :)

Amúgy a teszt egyértelmű, hányingered, ha nincs örülj neki, nem kötelező lennie. Nekem sem volt hányingerem, sőt még most sincs nagyon olyan tünetem, hogy terhes lennék azon kívül, hogy fáradékonyabb vagyok és néha fájnak a csontjaim.

22hkm

2014. máj. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) El se hiszem, ez volt az első hónapunk :) A kislányom is elsőre jött :)
2014. máj. 12. 19:50
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem a hányinger csak a 6. héten kezdődött, tehát 2 héttel a menzi kimaradása után.
2014. máj. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!