Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy terhességi teszt mit...

Egy terhességi teszt mit mutat a 18-2O. Héten? Erős pozitivat?

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen :)mert nagyon sok a HCG szint!hiába csökkenő tendenciát mutat a terhesség előre haladtával, de még a legvégén is nagyon magas az értéke
2013. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ùgy tudom,hogy amikor a méhlepény elkezdi ellátni a feladatát,akkor a hcg szint elkezd csökkeni. Ez kb.a 14.héten van ùgy emlékszem. Tehát ha ezt nézzük,akkor a 20.hét körül már halványnak kell lennie a tesztnek,vagy negatívnak.
2013. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Negativ eredmenyt. A 12.het utan a hcg mar nem kimutathato egylepeses tesztekkel. Igaz a masodik valaszolo valadza, amikortol a mehlepeny atveszi a szerepet, a teszt mar fals eredmenyt mutat.
2013. szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

18 hetesen erős pozitív lett a teszt.

24h km

2013. szept. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ki honnan szedi, hogy negatívat mutat... Csináltunk egy tesztet a 22-23. héten és érdekes, pozitív lett....


38hkm

2013. szept. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Google :) Egy orvos írta. Már kiváncsi lettem,22 hetes vagyok és csinálok majd egy tesztet.
2013. szept. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hcg mindig van...nem googlezok mert butaság, TUDOM , hogy pozitívt mutat.

De csinálj, majd meglátod..legalább Te is tudni fogod:-)

És hogy honnan?

Is,erősömmel vettünk tesztet, neki negatív lett, de kicseréltem az enyémmel ami pozitív:-)))

2013. szept. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!